Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: polecam tamten temat to znajdziesz zdjęcie bo wkleilam - oczywiście ciężko w necie znaleźć normalnego, zdrowego faceta, bo są same sylwetki modeli/kulturystów.


@little_muffin: przejrzałem tamten temat i nie widzę żebyś wklejała jakieś zdjęcie. Mogłabyś podrzucić linka bo chyba pominąłem?
  • Odpowiedz
@AntyBohater: myślałam, że wkleilam zdjęcie konkretnego kolesia, przynajmniej u mnie się wyświetlało powiększone i ktoś odpisał, że teraz rozumie o jaką sylwetkę chodzi i faktyxznie taka jest normalna - więc raczej komuś się wyświetla poprawnie.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: nie interesują mnie twoje nastroje. Co ci to da, że zobaczysz wygląd przeciętnego, sprawnego mężczyzny, o którym mówiłam? Bo nie bardzo rozumiem.


@little_muffin: bo przejrzałem wątek i nie widzę w ogóle tego zdjęcia ale widzę że ty dalej brniesz w swoje a moje zapytanie całkowicie olałaś. Typowe dla różowych że nie potrafią dać dowodów na poparcie swojej tezy.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski Tak nie, ale trzymając dietę i chodząc regularnie na siłownię trzy razy w tygodniu po dwóch trzech latach ma się ładną sylwetkę i wygląda lepiej niż 90% populacji. Tylko wcale nie jest tak prosto utrzymać motywację przez lata.
  • Odpowiedz