Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mascarponie: twarz się zmienia dzięki ćwiczeniom, było o tym wiele badań, ale łatwiej marudzić, że jest się #!$%@?, niż konsekwentnie zacząć coś zmieniać w życiu
  • Odpowiedz
@little_muffin: widać, zależy co się bije w dupsko, jaka się ma dietę i jaki jest trening pod względem jakościowym.

Taka twoja wiedza panienko, że de facto nie masz jej wcale. Niektórzy chodzą na siłownię wiele lat, trenują nawet 5+ lat i w ogóle nie widać po nich, że robią coś więcej poza spacerowaniem.

Jest też grupa facetów, która jest odrealniona odrobinę mniej od kobiet myślących, że sylwetka kulturysty to pół
  • Odpowiedz
pokaż mi tych kolesi co tak zasuwają i mają kiepska formę. Chciałabym ich zobaczyć.


@little_muffin: Ja jestem takim kolesiem. To znaczy nie że mam złą formę, ale dla kobiet i tak zbyt słabą żeby uznały że dobrze wyglądam.
Dopiero w największym szczycie formy, gdy naprawdę nic mi nie przeszkadza i wszystko robiłem na tip top, czego absolutnie nie moża nazwać "siłownia 2-3 razy w tygodniu" to wyglądałem na tyle że
  • Odpowiedz
no to pokaż ta formę. Moim zdaniem każdy facet - przeciętny, zadbany, który trenuje - jest atrakcyjny fizycznie


@little_muffin: Niestety hipergamia kobiet jest tak #!$%@? że i tak to za mało.

(oczywiście nie mówię o chorobach, deformacjach
  • Odpowiedz
@M_xxx: @little_muffin

To już trzeci na tagu któremu trzeba tłumaczyć o co chodzi i jak wygląda sytuacja na rynku matrymonialnym.
Proponuje przed wchodzeniem w dyskusję .
Proponuje przed wchodzeniem w dyskusję dobrze ogarnąć Blackpilla bo to szersze zagadnienie i najlepiej jakby każdy podał swoje parametry (morda, wzrost)żeby lepiej było się odnieść do jego argumentów.
  • Odpowiedz
@M_xxx: penis 13 cm to statystycznie przeciętny rozmiar w pl. I na tym zakończę odpisywanie na twoje sfrustrowane wysrywy. Korzystasz z appki w której się liczy tylko wygląd, a później ci przeszkadza, że ludzie Cię odrzucają za wygląd. No logiczne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
penis 13 cm to statystycznie przeciętny rozmiar w pl.


@little_muffin: I kobiety nie chcą tego statystycznie przeciętnego. Na tym polegają ich #!$%@? w kosmos wymagania.

Korzystasz z appki w której się liczy tylko
  • Odpowiedz
@M_xxx: nie chcą dopóki go nie poznają. Żeby go poznać to koleś musi z nimi nawiązać relacje. Większość nie chce, bo większość myśli, że zagada do laski i ona z automatu rozłoży nogi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie chcą dopóki go nie poznają. Żeby go poznać to koleś musi z nimi nawiązać relacje. Większość nie chce


@little_muffin: To kobiety nie chcą nawiązać z takim relacji. Jeśli zbyt słabo wygląda. Jest zbyt niski, czy cokolwiek innego nie zgadza się w wyglądzie.

- każda potwora znajdzie
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Jest wiele kobiet "#!$%@?ów" ktore nie maja zaadnego problemu ze znalezieniem faceta na ons czy na zwiazek.
Sadzisz ze ktos z wygladem Brada Pitta-#!$%@? tez mialby problem z znalezieniem kobiet ze wzgledu na swoja #!$%@??
Piszac ze 90% osob wyglada przecietnie potwierdzasz to co pisza na tagu osoby o kobieccej hipergamii.
W realu jest latwiej ale nic widze jakies ogromnej roznicy wzgledem Tindera.Myslisz ze mezczyzni nie wpadli na pomysl zeby probowac sil w realu ?A mimo to tag
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski Szczególnie przenikliwym nie trzeba być żeby domyśleć się że nikt normalny nie będzie wrzucał fotek z gołą klatą do internetu bo jakiś gamoń nie wie o czym pisze. Przeczytaj chociaż jeden artykuł na temat budowania sylwetki i przestań się kompromitować.
  • Odpowiedz