Wpis z mikrobloga

@AntyBohater: mnóstwo gości, których widzę na siłowni chodzi conajmniej 3 razy w tygodniu a i tak wygląda przeciętnie.
Żeby naprawdę się wyróżniać to trzeba zapierdzielac na siłowni, ostro trzymać dietę i najlepiej się wspomagać czymś. I tu ciekawostka, często osób, którą się wspomaga teściem chociażby też się specjalnie nie wyróżnia z tłumu. A bije mnóstwo osób, albo bierze coś pokroju sarmów.

Sam chodzę 3 razy w tygodniu (do niedawna 4)
  • Odpowiedz
@AntyBohater: a co jest konkretnie nieprawdziwego w tym, co napisała? Przede wszystkim, skąd ocena że "wygląda dobrze" równa się twoim wyobrażeniom, a nie jej?
  • Odpowiedz
@little_muffin: @423frewq4f23: @Henio_Zloczynca: zrobiłem kiedyś test wśród koleżanek i pokazywałem fotę znajomego który, jest dobrze #!$%@? ale jeszcze nie koks, niski bf itd kazałem im określić ile typ mniej więcej ćwiczy że tak wyglada xD średnia odpowiedz wahała się między pół roku a 9 miesięcy xDD typ ćwiczy od 4 lat w tym 2 całkiem profesjonalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) laski mają
  • Odpowiedz
@SuperTimor435: nie, jak jesteś ektomorfikiem to tak po prostu masz - jesteś szczupły, ciężko nabierasz masy i mięśni. Ty masz z góry dobra genetykę, więc nie wiem czym się oburzasz, nie pisalam o takich osobach jak Ty.
  • Odpowiedz
@AntyBohater ja trenuje 2-3 razy w tygodniu. Mimo 35 lat uważam że wyglądam bardzo dobrze na tle swoich rówieśników. Wy i tak wolicie użalać się nad sobą zamiast coś zrobić więc nie wiem po co to pisze.
  • Odpowiedz