Wpis z mikrobloga

@FFFFUUUU: dalej się cieszę. Wolność mediów na tym polega ze każdy ma prawo do swojej opinii. A prawda jak zwykle leży po środku i trzeba poznać wiele opinii by ja zrozumieć. Idiota to trzeba być by popierać PRL BiS i ich ograniczanie wolności mediów przy granicy poparte jakimiś argumentami z dupy, podczas gdy dziennikarze relacjonowali wojny i powstania.
pamiętam jak wykop bronił tvn w tej sprawie koncesji i jak się cieszył jak ambasador USA wpierała ten tvn


@FFFFUUUU: no pewnie trzeba im odebrać koncesję bo ŚMIELI dać reportaż z protestu z którego postulatami większość się nie zgadza

plot twoist, gdyby dawali tylko reportaże z protestów przeciw migracji i tak znalazłbyś 100 innych przyczyn do przysrania się do nich, niech więc dalej robią swoje pokazując wszystkie wydarzenia, bez wypaczania rzeczywistości
@xtedek "prywatnym podmiotom" media mają taki wpływ na kreowanie rzeczywistości, że nie powinny być traktowane jako prywatna firma która może robić co chcę o ile dzięki TVP TVN powinien funkcjonować to o tyle już Facebook i Google powinny być dawno skrócone, przez poszczególne państwa
@FFFFUUUU: co to ma do rzeczy? Są prywatna stacja to niech se pokazują co chcą i tego właśnie bronił wykop. A że pokazują #!$%@? to ich sprawa, jeśli ktoś będzie chciał to oglądać to się utrzymają na rynku, w przeciwnym wypadku nie. Tak to powinno działać a nie ze pan PiS chce usunąć TVN bo ich brudy regularnie odkrywają
@maciorqa: pamiętam jak wykop bronił tvn w tej sprawie koncesji i jak się cieszył jak ambasador USA wpierała ten tvn


@FFFFUUUU TVN zachowuje się poniżej wszelkiej krytyki, ale to nie znaczy że powinniśmy tolerować walkę z wolnością mediów
@FFFFUUUU: potrzeba przeciwwagi.

Nie pochwalam TVPiS czy TVN, tak samo jak nie jestem za KO by glosowac w ostatnich wyborach za Trzaskiem. Po prostu trzeba przeciwwagi.