Wpis z mikrobloga

Miecze i styl walki wiedźmina do #!$%@? choć aż tak nie drażniły


@SpaceMonkey: nie wiem czy wiesz ale Żebrowski kilkanaście miesięcy trenowal walkę mieczem, przed nagrywaniem serialu. Więc co jak co ale tu potencjał był ogromny i widać to momentami
@MienciuskiPajonk: Zamachowski wypadł dobrze bo jest zwyczajnie świetnym aktorem. Nijak się ma za to do książkowego Jaskra. Sam Żebrowski też całkiem dobrze pasuje na Geralta ale ta pseudo japońska otoczka zabiła klimat. Wiedźmin z bieda katanami to przegięcie. Ogólnie mam wrażenie, ze polski serial cierpi najbardziej na braku spójnej wizji i wywalaniem budżetu na bezsensowne efekty, zamiast zainwestować w scenografie i kostiumy. Aktorsko czy nawet zarysowanie postaci jest o niebo lepiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MienciuskiPajonk: Oglądałem cały serial ze trzy razy. Moim zdaniem wszystko rozbiło się o budżet, co zabiło efekty specjalne. Reszta była względnie spoko. No może poza tym, że wizualnie zrobili z wiedźmina takiego wannabe samuraja. Ale główne postacie były zagrane całkiem spoko. Powiem nawet więcej - oglądało mi się to wtedy przyjemniej niż teraz nowego wiedźmina w którym trzeba ogarniać przeskakiwanie między liniami czasowymi. Jakby nie można było tego podpisać.