Wpis z mikrobloga

jak długo #neuropa będzie miała jeszcze ból końcowego otworu przewodu pokarmowego przez to, że wczoraj był spokój?
#4konserwy #marszniepodleglosci
Pobierz fukinloner - jak długo #neuropa będzie miała jeszcze ból końcowego otworu przewodu po...
źródło: comment_1636712061h0HmjjZoziHPV4iSZLIkHD.jpg

rokowania bólów fantomowych w okolicach regio glutaea oraz anus w zw. z wydażeniami 11.11

  • 1-2 dni, samo przejdzie 19.1% (18)
  • tydzień minimum, smarować, obserwować 21.3% (20)
  • do miesiąca, istnieje ryzyko powikłań 10.6% (10)
  • nieuleczalny, przewlekły butthurt 48.9% (46)

Oddanych głosów: 94

  • 37
@fukinloner: Nie powiedział bym że to, że nikt nie ucierpiał fizycznie było dla nich wystarczającym powodem do powiedzenia - "było ok".

Słuchałem rano w TokFM Lisa, Władyki, Wołka i Żakowskiego. Generalnie - "okrzyki faszystowskie, odradzający się faszyzm, antysemityzm, policja nie tam gdzie być powinna (zero wokół MN, uzbrojona po zęby wokół "kolorowego, wspaniałego, z Sambą" - k-wa... jak oreł z czekolady), spalono to tamto i owamto, zdjęcia ogolonego Trzaskowskiego" itd.

To,
To, że nikomu nie obito mordy i nikomu nic się nie stało nie ma dla nich specjalnego znaczenia. Już zresztą widziałem zdjęcia którymi się przerzucają -


@motaboy: mhm, ale mi chodzi bardziej o coś w rodzaju, oczekiwania vs. rzeczywistość :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fukinloner: A żeby do tego doprowadzić trzeba było usunąć materiały budowlane z trwającego obecnie remontu co kosztowało niemało pieniędzy (teraz trzeba będzie je tam z powrotem przywieźć na plac budowy) oraz trzeba było wstawić wysokie na ze 2 metry parawany na moście w miejscu gdzie rok temu narodowcy rzucali ludziom w mieszkania racami bo inaczej kilka kolorowych pasków na czymś balkonie mogło patriotów sprowokować xD
Pobierz R187 - @fukinloner: A żeby do tego doprowadzić trzeba było usunąć materiały budowlane...
źródło: comment_16367137099jisEjcB7aIH1ghW8y4sIF.jpg