Wpis z mikrobloga

jak długo #neuropa będzie miała jeszcze ból końcowego otworu przewodu pokarmowego przez to, że wczoraj był spokój?
#4konserwy #marszniepodleglosci
fukinloner - jak długo #neuropa będzie miała jeszcze ból końcowego otworu przewodu po...

źródło: comment_1636712061h0HmjjZoziHPV4iSZLIkHD.jpg

Pobierz

rokowania bólów fantomowych w okolicach regio glutaea oraz anus w zw. z wydażeniami 11.11

  • 1-2 dni, samo przejdzie 19.1% (18)
  • tydzień minimum, smarować, obserwować 21.3% (20)
  • do miesiąca, istnieje ryzyko powikłań 10.6% (10)
  • nieuleczalny, przewlekły butthurt 48.9% (46)

Oddanych głosów: 94

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no reczywiście, nic nie widać xD


@fukinloner: Za mało parawanów przynieśli, ale za to tam gdzie przeraźliwy dla polskiego patrioty widok tęczy się przedzierał do jego siatkówki, to tam stały osoby w pomarańczowych kamizelkach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@R187: teraz osoby w kamizelkach są czemuś winne? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skoro są uczestnikami marszu, to wg. ciebie powinny chyba podpalać balkony z tęczowymi flagami :/
  • Odpowiedz
@fukinloner: Nie są winne, po prostu gdyby szły tam tylko normalne rodziny z dziećmi, to w ogóle one by nie musiały tam stać jak marsz obok przechodził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fukinloner: Jak widzisz lwa na wybiegu w zoo i nie próbuje się on na ciebie rzucić bo oddziela cię od niego rów pełen wody i drut kolczasty, to czy to oznacza, że jakbyś był na jego wybiegu bez żadnej bariery, to ten by był równie łagodny co kot dachowiec? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: nie lubię chodzić do zoo.
Jeśli chodzi o klatki i bariery w zoo - pełnią podwójną funkcję, z jednej strony uniemożliwiają wydostanie się zwierzęcia, z drugiej - chronią zwierzę przed idiotami z zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Logan00: Nie jestem prawakiem. Nawet nie byłem na tych marszach mimo bliskiego dojazdu do Warszawy. Po prostu mnie śmieszą neuropki i przywalanie się o byle co. Ten portal zszedł na dno przez polityczne wojenki i zamknięcie się w swoich bańkach medialnych.
  • Odpowiedz