Wpis z mikrobloga

SYTUACJA PANDEMICZNA W POLSCE W PODZIALE NA POWIATY
wg progów etapów zasad bezpieczeństwa zaprezentowanych przez rząd
(jak na tagu liczymylockdown, ale na mapie i z podziałem na powiaty)

Interaktywne mapy i wykresy z pełnymi danymi oraz statystyki: https://datastudio.google.com/u/0/reporting/d037ef07-354d-4f21-9b8d-f37f61bc33fc/page/hhIfC

Tag do obserwowania: #koronavs

#koronawirus #mapy
źródło: comment_1636710698nYXQUUf37WIoLMwSfjDZvV.jpg
  • 38
Jak może już zauważyliście, przeniosłem się z pełnymi danymi z arkusza Google Docs do raportu Google Data Studio. Dla Was to o wiele bardziej przejrzysta forma prezentacji danych, łatwiejsza nawigacja, interaktywne wykresy, interaktywne mapy z pełnymi danymi w tym samym miejscu (wcześniej był tylko link do stronki z mapami), dużo możliwości ciekawego filtrowania danych itp. Dla mnie zaś to bardziej rozbudowana możliwość gromadzenia statystyk o wyświetleniach, w tym przede wszystkim możliwość sprawdzenia,
@bobikufel Wynika to też z tego, że lekarze nie są już wysyłani na kwarantannę z byle powodu. Rok temu, to była jakaś histeria w tym temacie. Teraz co prawda lekarz może się zarazić, ale procedura jest taka, że zaszczepiony, to temat olany. Jeśli to się nie zmieni, to tragedii nie będzie
@bobikufel Kolega lekarz, gastrolog. Nie wysyłają jaź na kwarantannę tylko dlatego, że chory okazał sue poztytywny. A rok temu jak ktoś okazywał się pozytywny (a był np. z innym problemem niż covid), to był wysyłany. On sam w sumie był 3 razy na kwarantannie w 2020
@taktoto: no gastrolog nie powinien wysyłać, szybciej lekarz rodzinny, pierwszego kontaktu. Ja znam z dziesieciu lekarzy pediatrów, rodzinnych i żodyn takich bzdur nie gada. moze to kwestia podlasia, bo ci lekarze to raczej z miast