Wpis z mikrobloga

Z takich migrantów w Polsce to najbardziej szanuję Ukraińców i Hindusów. Ci pierwsi wiadomo - wszystko zrobią i tanio. Ci drudzy zapieprzają w Uber Eats czy Glovo, a u mnie w małym miasteczku 4 Hindusów otworzyło kebaba i sprzedają tam też te swoje curry z chlebkiemi naan i muszę przyznać - zajebiste żarcie. Dołączcie do tego że są otwarci ciągle 24/7, czy święto czy nie. Właśnie byłem i wziąłem sobie na wynos. Dopierdzielił mi ostrym sosem to curry, ale sam się prosiłem. Jutro będę pewnie żałował. Lubię Hindusów w Polsce. Dobrzy ludzie i fajne jedzenie robią. To tylko tak apropo.
#migracja #bialorus
  • 69
  • Odpowiedz
Ogólnie szacun dla każdego imigranta, który przyjeżdża do innego kraju po to, żeby pracować, a nie ciągnąć hajs z socjalu


@adam163264_: Nie ma to jak okazywac koimus szacunek tyolko dlatego ze ktos inny jest patologią. Szacunek też dla kazdej polskiej patologi wyjezdzajacej do angli czy holandi, bo jacyś ciapaci przejezdzaja gdzieś tam na socjal.
  • Odpowiedz
@Minieri: Płytkie pitolenie. Pogadales z jakims ukraincem i hindusem (ci sa zwykle mili) dla polakow i juz jacy oni fajni. A prawda jest taka, ze w duzej czesci to brudasy i złodzieje. Nawet jak są dla ciebie milutcy w pracy/ Poza tym to ze tutaj przyjechali spowodowalo wzrost cen wynajmu i zahamowanie wzrostu wynagrodzeń. Czesto też wywożą stąd pieniądze na ukraine, wiec lepiej jakby na ich miejscu pracowali polacy za lepsze
  • Odpowiedz
moze to efekt skali ale Ukraincy przyniesli tez ze soba duzo patusow


@IIIlIII: wszędzie znajdziesz takie grupy, ostatnio jak wracałem z pracy tramwajem (w Irlandii) siedziałem koło jakiegoś gościa z Polski który sączył sobie piwko leszka bez skrępowania ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IIIlIII: zwłaszcza wały na vacie bardzo ładnie rozwijają. Kombinują i to bardzo, ale tego pi prostu nie widać. Poczytaj co się dzieje w Wólce Kosowskiej i jakie tam grube miliony idą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nitro_Express: nawet jeśli rozwijają jakieś struktury mafijne jak wszystkie rasy świata to są to 'biale mafie' które są może utrapieniem dla gospodarki ale nie dla zwykłych ludzi. Słyszałeś kiedyś w Europie o gangach Wietnamczyków napadających na tiry, zajmujących się prostytucja czy dzielnicach wietnamskich gdzie biją i okradają białych albo wywołują uliczne strzelaniny?
  • Odpowiedz
  • 0
@Minieri
Z doświadczenia Ci powiem ze lubię Ukraincow, bo chętnie wykonywali dla mnie rzeczy których nie musieli coś "nadprogramowego", ale też sporo takich co jak chociaż troszku byli nad innymi Ukraińcami coś jak "brygadzista" to zachowywali się tak jakby srali wyżej niż dupe mieli.
  • Odpowiedz