Wpis z mikrobloga

Z takich migrantów w Polsce to najbardziej szanuję Ukraińców i Hindusów. Ci pierwsi wiadomo - wszystko zrobią i tanio. Ci drudzy zapieprzają w Uber Eats czy Glovo, a u mnie w małym miasteczku 4 Hindusów otworzyło kebaba i sprzedają tam też te swoje curry z chlebkiemi naan i muszę przyznać - zajebiste żarcie. Dołączcie do tego że są otwarci ciągle 24/7, czy święto czy nie. Właśnie byłem i wziąłem sobie na wynos. Dopierdzielił mi ostrym sosem to curry, ale sam się prosiłem. Jutro będę pewnie żałował. Lubię Hindusów w Polsce. Dobrzy ludzie i fajne jedzenie robią. To tylko tak apropo.
#migracja #bialorus
  • 69
nawet jeśli rozwijają jakieś struktury mafijne jak wszystkie rasy świata to są to 'biale mafie' które są może utrapieniem dla gospodarki ale nie dla zwykłych ludzi.


@pablo397: Nom, takie białe mafie, że w Czechach już dochodziło do antywietnamskich zamieszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
osobiscie najbardziej szanuje Wietnamczykow, ci to nawet nie planuja kombinowac


@IIIlIII: jak wpiszesz w Google "mafia wietnamska", to możesz szoku doznać. Pytanie kontrolne - ilu Wietnamczyków, oficjalnie, zmarło w Polsce?
@Minieri: Potwierdzam Wietnamczyków i generalnie Daleki Wschód - robią biznesy (rzadko kiedy pracują u kogoś, tylko sami kręcą swoje stoiska czy restauracje), asymilują się, są pracowici, uprzejmi i generalizując po prostu spoko. A te zarzuty o mafiach, to Wam powiem, że nie ma żadnej mafii ;)

„Hindusi moze i pracuja ale pochodza z kregu kulturowego o takich zasadach, ze lepiej aby nie probowali ich przenosic na nasze podworko”
@IIIlIII: znaczy, że #!$%@? o hindusach wiesz kolego.