Wpis z mikrobloga

Kolejny super trening ()

Wyciskanie 130 kg x 5 (po wczorajszym 140 x 3 i ciężkim treningu wyciskania w poniedziałek)

SSB Good Morning. 100 kg x 10 kilka serii - w tym ćwiczeniu nie mam wprawy, więc wszelkie oceny i rady bardzo mile widziane.

Potem wiosłowanie hantelkiem 56 kg x8

Potem sporo różnych akcesoriów, część nagrałem - podobnie jak wyżej - jeśli ktoś ma jakieś uwagi albo rady co do formy czy sposobu wykonywania któregokolwiek ćwiczenia to bardzo chętnie posłucham i będę wdzięczny. Już ostatnio postanowiłem zmienić trochę formę w leg press i w triceps extension. Bardzo wiele mogę poprawić w tym, jak wykonuję akcesoria i chcę to zmienić, bo coś czuję, że sporo to może dać.
Za wszystkie uwagi dzięki ʕʔ

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Kolejny super trening (。◕‿‿◕。)

Wyciskanie 130 kg x 5 (po wczorajszym 140...
  • 9
@DywanTv: Chciałem napisać że GM wygląda ok... jednak nie podoba mi się :P ZA DUŻO CZWÓRKI!

Musisz skupić się bardziej na hip hinge, cofaniu biodra, a nie na robieniu pół siadu. Zobacz sobie w zwolnionym tempie ostatnie powtórzenia w tych twoich GM.

Schodzisz na dół, kolana coś tam idą do przodu, ale problem dopiero w koncentryce się zaczyna, zaczynasz wstawać, i wtedy kolana idą do przodu i czwórka mocno wchodzi do