Wpis z mikrobloga

@kapitan_bomba: Nie koniecznie, wolność jako taka nie zakłada przecież anarchii czyt. rezygnacji z przestrzegania prawa. Nie zakłada również pacyfizmu czy rezygnacji z suwerennych państw. Weźmy takie USA z czasów liberalizmu - kraj wolnościowy, Amerykanin mógł sobie kurde wtedy nawet reaktor jądrowy postawić w ogródku. A jednak silnie broniący swojej suwerenności, zaangażowany w wiele konfliktów, wpuszczający imigrantów tylko z tych samych kręgów kulturowych itd.
A tutaj co? Dziennikarz się #!$%@?ł na
  • Odpowiedz
@I0gin:

Dziennikarz się #!$%@?ł na teren w którym prowadzone są działania wojskowe i dostał mandat.


Wiadomo, ze Konstytucje mozna sobie czasami zawiesic. Czego nie rozumiesz???
  • Odpowiedz
@Rumin: Nie można i nie robi się tego, na tamtych obszarach wprowadzono stan wyjątkowy (wiemy dlaczego) a stan wyjątkowy jest wpisany i uregulowany właśnie w tej konstytucji o której mówisz. Ja osobiście myśle że dałoby się dogadać z WT żeby tam weszli jacyś dziennikarze, może na zasadach korespondentów wojennych czyli z grubsza - odpowiednio wyszkoleni i wyposażeni no i nie utrudniający pracy służbom
  • Odpowiedz
@Rumin: sprawdź sobie co te hehe "wolne media" #!$%@?ły na granicy zanim wszedł stan wyjątkowy. I dzięki za ten wpis bo widze, że kapitanowi antifie puściły zwieracze i dostał dwa miesiące bana za zbluzganie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wolnosc prasy to beka z lewactwa.

@Rumin: Wolność prasy xD onet czy wybiórcza to nie praca, tylko gadzie media sprzeczne z rzeczywistością
Poprawione, bo był błąd
  • Odpowiedz
@marv0oo:

Wolność prasy xD onet czy wybiórcza to nie praca, tylko gadzie media sprzeczne z rzeczywistością


Nie podoba mi sie co pisza w gazecie… Zakazac!!!! Beka z was prawaczki
  • Odpowiedz
Nie podoba mi sie co pisza w gazecie…


@Rumin: xDDD
Typie, oni tam dają FEJK NEWSY
Typ pisze, że akcja z kiepowaniem peta w oczy dziecka to FEJK z 2020r, gdzie ta sytuacja była NA TRANSMISJI NA ŻYWO SPRZED 2 DNI XD
To jest taki sam fejk jak w TVP walą np. zamieszki w Szwecji i zdjęcie z serialu. To NIE JEST wolność prasy, tylko walka z kłamstwami
Inna kwestia
  • Odpowiedz
Wolnosc prasy to beka z lewactwa. Hitler bylby z was dumny. Po co wogole konsytucja?


@Rumin: Po co media, które dezinformują, zamiast informować? Na Ukrainie też prorosyjskie media propagandowe wyrzucają z kraju.

No i oczywiście "argumentum ad hitlerum", bo pismak dostał mandat na obszarze stanu wyjątkowego, który tak samo obowiązuje na Litwie XD

Napisz jeszcze coś o "polskich obozach śmierci" na Białorusi pod naszą granicą XD
s.....i - > Wolnosc prasy to beka z lewactwa. Hitler bylby z was dumny. Po co wogole ...

źródło: comment_1636582476cJl2M206DeggKH1j6gW1t1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz