Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mogę mieć jakieś problemy uprawiając seks z 16-latką? Niby jest to legalne ale co jeśli po rozstaniu ona lub jej rodzice (o ile się dowiedzą) zaczną robić jakieś dymy (dajmy na to straszyć i sugerować że ją zmanipulowałem). Tym bardziej że ona nie zna mojego prawdziwego wieku (myśli że mam 21 a mam 31). Tak kuwa, odjąłem sobie 10 lat bo wyglądam jak student pierwszego roku.

Ona wyraźnie jest już zainteresowana tymi sprawami co mi wyraźnie sugeruje kiedy się widzimy, ale ja mam jakąś blokadę.. Argumentuje to tym że nie chcę żeby myślała że mi chodzi tylko o jedno. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu. Z takich najbardziej intymnych rzeczy to wspólna kąpiel w wannie po której obmacałem ją z góry na dół pod pretekstem łaskotek. I najpewniej wtedy doszłoby do seksu ale jej starzy zadzwonili do niej że musi wracać na chatę popilnować młodszego brata. Może to był znak jakiś?

Nie wiem co robić. Czuje że młoda się zakochała we mnie co też mnie trochę wycofuje z tej relacji bo momentami jest aż za bardzo nachalna (chciałaby pisać do 2 w nocy a ja mam pracę). Z drugiej strony rynek matrymonialny jest jaki jest i zanim znajdę sobie kogoś to znowu minie z 5 lat albo i więcej. Tym bardziej że ta dziewczyna jest naprawdę super. Wydaje się być nie zepsuta tym syfem social media i portali randkowych. Do tego jest bardzo atrakcyjna i ma wszsytko na swoim miejscu (wygląda jak taka hot 18tka). Boje się że jeśli wyznam jej mój prawdziwy wiek to mnie oleje i nie będzie chcieć mnie znać a ja dalej będę zdychał w samotności. Nie wiem co robić, doradźcie coś.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618ac65c412b5f000aa8a837
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 24
szarpanky: jak do jasnej cholery można poznać taką młodą julke? zagadałeś w sklepie czy jak? Rynek matrymonialny wygląda tak że faktycznie na żonę tylko młoda którą jeszcze nie zdążył zepsuc współczesny świat.
Ja bym jednak powiedział prawdę, że chcesz żony ale rówieśniczki nic nie wnoszą oprócz listy wymagań które masz spełnić i jak jej pasuje to być razem i ślub po 18 a jak nie to szukaj innej julki. Lepszego wyjścia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Poza tym no jeżeli Ci na niej zależy to jeszcze trochę to przeciągnij. Jak zaliczysz ja już kilka razy i ci nie przejdzie miłość to jej powiedz, że po prostu ją oklamales co do jednej rzeczy. I że musisz jej to powiedzieć. Możliwe że przymknie oko.
TroskliwaDziewczyna: >(myśli że mam 21 a mam 31)

Art. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.


Tak więc uważam, że łapiesz się pod ten paragraf. A rodzice? Na miejscu ojca bym Ci #!$%@?ł, jakby do 16 córki #!$%@?ł się stary dziad.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
i sugerować że ją zmanipulowałem

Tak kuwa, odjąłem sobie 10 lat

Czuje że młoda się zakochała we mnie co też mnie trochę wycofuje z tej relacji bo momentami jest aż za bardzo nachalna


@AnonimoweMirkoWyznania: nie, wcale jej nie zmanipulowałeś. Jeśli mogę spytać o czym wy #!$%@? gadacie? 16 lat i 31? o facetce z matmy? czy o jej psiapsiółkach w sql? Jeszcze, jeszcze bym zrozumiał 20 lat, ale #!$%@? 16? przecież
BogatyKangur: @avanea: - ironia?
@szarpanky: - np. bywając w miejscach gdzie ich dużo przebywa (mc donald, jakieś eventy itd.) i wyglądając młodo
@idk_nvm: - też tak myślę żeby trochę przetrzymać. Może nawet sama wcześniej wycofa się z relacji..
@maroslawxp: - gdzieś to jest napisane czy sam wymyśliłeś?
@TroskliwaDziewczyna: - czemu miałby mnie bić? Pokaże że dbam o nią bardziej jak o siebie i mnie pobłogosławi jeszcze.
@Mijun: 18latki też są jeszcze młodziutkie

dorosli z dorosłymi, nieletni z nieletnimi, jedyna cywilizowana opcja


@Missudi: Cywilizowana opcja xD Wroc i powiedz to, jak kobiety zaczna sie umawiac z facetami na swoim poziomie atrakcyjnosci.