Wpis z mikrobloga

Nikt nie propsuje Kurskiego. I nikt nie wyrzucił Barbary za poglady. Wyrzucili ją za obrażanie służb, która wykonuje swoje obowiązki. I za negatywny PR który świadomie sobie uczyniła. Straż graniczna to służba jak pogotowie, straż pożarna... Niczym sobie nie zasłużyli na pomówieniami od morderców, i przekleństwa jako przecinki. To czyn karalny. I możliwe że nawet Play czeka czy zła fama minie, jak nie szybko - to ja wyrzucą. Tak działa biznes i mainstream. Nikogo nie wolno zwalniać za poglądy, ona może i wierzyć w zielone krasnale. Może to pachnie culture cancel, ale tym nie jest . Jacula Kurski to nepotysta na pasku PiSu. On jest tylko tłem. I jestem antypis jakby ktoś chciał wiedzieć #bialorus #bekazpisu #truestory
  • 14
@Mescuda: Nie jest wyrzucona za poglądy, wcześniej gadała głupoty i nikt nie zerwał z nią współpracy.
To chodzi o wizerunek. To telewizja, nie fabryka mebli.

Przez najbliższe kilka miesięcy na profilu szatanki nie zobaczymy żadnej współpracy reklamowej.
Ona nie jest zatrudniona za bycie ekspertem w jakiejś dziedzinie i generowanie zysku, jest zatrudniona za wizerunek, który na własne życzenie sobie zepsuła.
@wodzik ocena na filmwebie? A czymże jest filmweb dla reżysera, ktory wybiera aktorów do roli? To nie jest opinia restauracji na google czy hotelu na bookingu. Żaden reżyser nie powie "musimy miec najlepszych aktorów, ale no Pani szatan niestety tylko 5.4 na filmwebie - nie możemy Pani dać tej roli".
Ludzie sie #!$%@? za jej słowa, bo to nie była "opinia" tylko bluzganie i nazywanie ludzi ktorzy strzegą granic mordercami(co nie jest
@Mescuda: "wyrzucili" ja za bycie patusiara o 3 rano AAAAAAAAAAAAAAAAAAEEEEEOOOOOOOOOO YYYYYYYYYYYYYYJJJAAAAAAAA KWAAAAAAAA

ktos kto wysyla takie wpisy w przestrzen publiczna nie powinien sie pojawiac w telewizji

i tyle