Wpis z mikrobloga

Wystarczył tydzień żeby:

->PIS TO SUPER PARTIA, TWARDZI LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH
->CANCEL CULTURE JEST OK
->PAN KURSKI DOBRY CHŁOP
->TVPiS SUPER TELEWIZJA RELACJONUJE RZETELNIE TO CO SIĘ DZIEJE NA GRANICY xDDDDDDDDD

Ja #!$%@? coś czuje że PiS w następnych wyobrach conajmniej 40% xD BO ZA PEŁO TO BY GRANICE BYŁY OTWARTE I WSZYSCY BY PRZECHODZILI TAK SAMO JAK DOBRZE ŻE MIELIŚMY PiS I SZUMOWSKIEGO PODCZAS PANDEMII BO INACZEJ #!$%@?ŁOBY NAM NAJWIĘKSZĄ ŚMIERTELNOŚĆ W EUROPIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Urabiani jak 10 latki. I to pianie z zachwytu że służby które mają płacone za pilnowanie granicy, to robią xD

AHA I POLICJA TEŻ SUPER, NIEWAŻNE ŻE TERRORYZOWALI OBYWATELI PODCZAS LOCKDOWNÓW I PAŁUJĄ WROGÓW REŻIMU, WAŻNE ŻE SIEDZĄ NA GRANICY I UDAJĄ ŻE COŚ ROBIĄ xDDDDD

A no i najważniejsze że można popluć na oPOzycje zapominając fakt że najbardziej pro-białoruska partia to KONFEDERACJA która pieje z zachwytu to baćki jako to on wspaniały i powinniśmy brać z niego przykład xD

Wystarczył tydzień xD Niesamowite. Morawiecki miał racje. Perspektywa wojny (nawet udawanej) obniża oczekiwania ludzi xD Już PiS to super partia xD

#bialorus #bekazprawako #bekazpisu #polityka
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KochanekAdmina: ale się zesrałeś xD PO naciska żeby robić więcej, a jeszcze tydzień temu według nich robienie cokolwiek to była największa zbrodnia. Ba swoim zachowaniem wspierali by było coraz gorzej.
Pluć na takie zachowanie jak twoje to mało
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: ale nie widzę żadnej refleksji nad tym, jaką rolę w tym urabianiu i obniżaniu oczekiwań ludzi ma opozycja. A przydałaby się - bo gdyby się okazało że alternatywą dla PiSu jest potężna opozycja, która przecina płoty graniczne a w przypadku dojścia do władzy otwierałaby granice niesprawdzonej ludności obcej kulturowo (a przynajmniej to sugerują), to może potrafilibyśmy rozwiązać zagadkę...
  • Odpowiedz
Podziękuj opozycji

Osobiście nie żywię sympatii do PiSu za wiele rzeczy, ale w tej konkretnej sytuacji się z nimi zgadzam (jak zresztą większość społeczeństwa), w przeciwieństwie do PO, gdzie jak się okazuje, ich jedynym programem jest negowanie absolutnie wszystkiego, co robi PiS


@Pikselowaty: Po czym poznać pisowskiego sprzedawczyka, propagandzistę który się sprzedał żeby dezinformować Polaków? O, po właśnie takich wypowiedziach, "nie jestem za PiSem, ale", "a bo PO robi X Y Z"

Zdaje się że Tusk od razu mówił, że granic należy bronić. Że to granica UE. Że wspólnie z UE, Frontexem i NATO
  • Odpowiedz
@BeSmarter: odstaw wyborczą czy tam tvp, bo widać, że zaczynasz oceniać ludzi zerojedynkowo. Dla twojej informacji, jak już chcesz wiedzieć chciałem głosować na P2050, dopóki nie zacząłem dostrzegać w nich hipokryzji, a teraz nie mam żadnego faworyta.
  • Odpowiedz
@BeSmarter: spokojnie, melisy sobie zaparz. Jestem zły na opozycje, że #!$%@?ła tę sprawę koncertowo, a mogli dużo na niej ugrać. Jakoś po głosowaniach w sejmie nie zauważyłem, aby opowiedzieli się za ochroną granic.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: wy jesteście jacyś jebnięci. PiS to banda wiadomo czego, ale w przypadku pilnowania granicy mają rację. Ktoś im w tym jednym, jedynym punkcie przyzna rację i zaraz się zlatuja takie dzbany jak ty i wyzywają innych od pisowców.
  • Odpowiedz
I to pianie z zachwytu że służby które mają płacone za pilnowanie granicy, to robią xD


@KochanekAdmina: no ja to na przykład klaszczę jak kucharz upiecze chleb, albo jak taksówkarz mnie dowiezie na miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BeSmarter: Niby z czym? Wyniki głosowań mówią same za siebie. Poniżej daję wyniki próby uchylenia stanu wyjątkowego przez PO, 2050 i Lewicę (jako jedno z wielu dot. ochrony granicy). Gdyby nie stan wyjątkowy to straż graniczna musiałaby oprócz ataku ze strony Łukaszenki walczyć jeszcze z aktywistami próbującymi niszczyć zabezpieczenia na granicy i przemycać ludzi (co nadal występuje, ale de facto skala przez stan wyjątkowy jest mniejsza).
Pikselowaty - @BeSmarter: Niby z czym? Wyniki głosowań mówią same za siebie. Poniżej ...

źródło: comment_1636583854SLswxuQMxN43TBOflbMby0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz