Wpis z mikrobloga

Ah, ciągle przypominam sobie moje pierwsze ferie z moją dziewczyną. Ja wtedy 25 lat, ona młodsza, pojechaliśmy w szczycie sezonu feryjnego do spoko hotelu w górach ze SPA. Byliśmy chyba jedyną bezdzietną tam parą, spokojnie śniadania bez #!$%@? bombelków, przespane noce, wyjścia na basen i siedzenie tam kiedy chcemy. Jak szliśmy na śniadanie to masa brudnych, zaniedbanych i wymęczonych bombelkami rodziców patrzących na nas z zazdrością, bo tu Zosia znów #!$%@?ła dżem a Franek nie chce jeść i rzuca w Zosię jedzeniem. Ja dość dobrze zbudowany, bo wtedy trening 3x w tygodniu a ojcowie tych dzieci z brzuszkami, niedogoleni, brudni z worami pod oczami. Wtedy właśnie sobie uświadomiłem, że nie posiadanie bombelka to najlepszy prezent jaki można sobie sprawić w młodości i również na późniejsze lata, a pieniądze #!$%@? przez 18-25 lat bombelka można spokojnie oszczędzić i wydać sobie na spokojną starość w pięknym miejscu. I dlatego cieszę się jako osoba przed 30-stką, że nadal nie mam dzieci i zamiaru mieć nie mam.
#childfree
  • 116
  • Odpowiedz
Jak już ktoś jest na tyle oswojony z dzisiejszą technologią, że wie, jak wyszukać coś w Google po słowach kluczowych, to i z technologią dostępną za 50 lat sobie poradzi.


@enslavedeagle: Twoja pewność pokazuje tylko twoją ignorancję ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: co ty możesz wiedzieć jak cie po drugiej stronie nie było. Miałem tak jak ty i wszystko się zmieniło jak zostałem ojcem. Naprawdę zaufaj mi że nie masz lepiej i że to nie jest zajebista decyzja. Ogarniesz się jeszcze.
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: ja wiem, że to bait i wcale tak nie myślisz ale... jak wysokie trzeba mieć ego twierdząc, że miliardy ludzi na świecie (tych z dziećmi) się mylą a tylko ty masz rację i poznałeś drogę do szczęścia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RussianBoi2: @Zgrywajac_twardziela:
Mnie bardzo dziwi że w Polsce się nie mówi o minusach posiadania dzieciaka a tylko się wychwala, natomiast mam kuzyna który otwarcie mówi że dzieciaki, ma ich trójkę, to ciężka sprawa i nie poleca, tylko zastanawia mnie dlaczego w śród moich znajomych jako jedyna osoba mówi o tym otwarcie a reszta udaje jakieś idealne życie mimo że wyglądają jak wraki ludzi.
  • Odpowiedz
Twoja pewność pokazuje tylko twoją ignorancję ¯_(ツ)


@Urajah: Argument o wartości równej zero.

co ty możesz wiedzieć jak cie po drugiej stronie nie było. Miałem tak jak ty i wszystko się zmieniło jak zostałem ojcem


@kill-9: problem w tym, że nawet gdyby chciał spróbować, to jest bilet w jedną stronę. Jak spróbuje i mu się nie daj Boże mu się tak nie stanie, że wszystko się zmieni, to
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: Ja z rodzicami (są jeszcze młodzi) widuje się głównie na święta, mój ojciec ciężko sobie na to zapracował ¯_(ツ)_/¯ a ze maja jedno dziecko, to nie zapowiada się, żeby mieli mieć darmowego opiekuna. I co najlepsze - tego nie oczekują, mama zawsze mi mówiła ze mam się na nich nie oglądać tylko realizować siebie. Ha tfu na rodziców, którzy sobie robią dzieci, żeby nie być sami na starość i ograniczają
  • Odpowiedz
Zosia znów #!$%@?ła dżem a Franek nie chce jeść i rzuca w Zosię jedzeniem.


@RussianBoi2: za dwadzieścia lat Franek tutaj będzie pisał, że miał zajeb*****iste dzieciństwo i miło wspomina rzucanie się dżemem z siostrą.
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: Przed bobo każdy mi mówił "urodzi się to zobaczysz". Faktycznie zmienia się patrzenie na świat. Rozumiem też ciebie i jeśli tak chcesz to spoko! Każdy ma do tego prawo :)
  • Odpowiedz
3. Rodzice z dziećmi, #!$%@? i zmęczenie wypisane na twarzy, komunikacja między partnerami bazująca na warknięciach i krzykach

Nie da się czerpać przyjemności z jakichkolwiek rozrywek biorąc w nich udział z małym dzieckiem xD


@Zgrywajac_twardziela: z całego serca życzę sobie, żeby mi się to nie przytrafiło. Wiem jak to wyglądało jak byłem młody, a teraz mając bombla 0 lvl chciałbym nie powielać takiego życia
  • Odpowiedz
@kill-9:

co ty możesz wiedzieć jak cie po drugiej stronie nie było. Miałem tak jak ty i wszystko się zmieniło jak zostałem ojcem. Naprawdę zaufaj mi że nie masz lepiej i że to nie jest zajebista decyzja.

Tak, tak, Katarzyna Waśniewska, czy ta pi*da co dzieci w beczkach trzymała pewnie też słyszała takie argumenty i co, dobrze się to skończyło dla nich i dla ich dzieci? Nie usprawiedliwiam ich, to co
  • Odpowiedz
Pozwolę sobie wysunąć tezę, że pewien poziom inteligencji pozwala na okiełznanie tych "strasznych" nowych technologii. Więc ja się o to nie muszę msrtwić, podejrzewam, że @Zgrywajac_twardziela również ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@asmodeus666: tak, tak, ci wszyscy starzy ludzie nieogarniający internetu, smartfonu są po prostu głupi. Nie to, co ty.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz