Wpis z mikrobloga

@rraaddeekk: Mam, używam, jako ostrzeganie przed policją działa świetnie, jako nawigacja mocno tak sobie. Nie da się odpalić map i Yanosika jednocześnie tak jak na telefonie ale możesz odpalić mapy na tablecie samochodowym a Yanosika na telefonie i masz chociaż powiadomienia głosowe wtedy
@robertx tak robię. 1 smartfon połaczony z android auto i na wyswietlaczu samochodowym nawigacja google maps.
Drugi smartfon odpalony z yanosikiem w tle z ostrzeżeniami.
Jednak od niedawna jest (chyba jeszcze Beta) Yanosik na Android Auto i zastanawiam się czy warto sie w to bawic.
Wolę nawigacje od google maps, dlatego chcialem Yanosika w tle na android auto.
@rraaddeekk: Yanosika w tle nie odpalisz niestety tak, żeby była ta pływająca ikonka. Chyba póki co to sam Android Auto blokuje takie rozwiązanie. Powiadomienia głosowe możesz mieć za to spokojnie z tego samego telefonu z którego udostępniasz mapy google
@robertx ale jest przeciez problem, gdy jest telefon podpiety do androoid auto to zablokowane jest korzystanie z aplikacji innych. Chyba ze wczensiej odpalasz Yanosika zanim polaczysz sie z Android Auto,, tak to obchodzisz?

Same glosowe to za malo.
Masz na wyswietlaczu telefonu ikony ostzrezen z pokazaniem w jakiej odleglosci jest kontrola?
Masz na wyswietlaczu telefonu ikony ostzrezen z pokazaniem w jakiej odleglosci jest kontrola?


@rraaddeekk: Niestety nie

A co do tego jak to ustawić to w Yanosiku masz opcje w ustawieniach "włącz automatycznie gdy połączysz z urządzeniem Bluetooth" czy coś tak i wtedy sam się włącza
@rraaddeekk: Nie wiem co masz za samochód, ale ja robię tak:
Yanosik na ekranie telefonu, włączne powiadomienia po bluetooth i słyszę je w głośnikach samochodowych.
AA ustawione na Google Maps i Spotify. Wszystko działa pięknie :)

Co do pływającej ikony, to musisz nadać uprawnienia aplikacji w telefonie w sekcji 'wyświetlanie na wierzchu" i dać na włączone. Ostatnio też tego szukałem.
@UsZ_: pokaż screena z Android auto bo nie wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam włączone to wyświetlanie na wierzchu oraz Obraz w obrazie dla aplikacji Janosik i mimo to w aucie po przełączeniu z Janosik na googlemaps znika Janosik.
Jedynie spotify działa jednocześnie ze wszystkim
@tomtom92 ale ja mam yanosika na telefonie odpalonego, a AA działa sobie na ekranie samochodu. Jedyne, czego nie moge używać na telwfonie jak mam AA włączane na ekranie auta to własnie google maps. Jak mam Ci screena zrobić xD?
Sync 3 i telefon z androidem 11 działa.
Podpinam kablem telefon i na wyświetlaczu uruchamiam yanosika. Następnie cofam się do menu android auto i mapy google uruchamiam. W tle komunikaty yanosika i nawigacja działa