Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 765
Ja tylko przypominam, że na granicy nie ma żadnej niezależnej telewizji, czy obserwatora z zewnątrz, więc jesteśmy skazani na przekaz służb, które w pandemii wiele razy kłamały i dopiero nagrania z monitoringu pokazywały prawdę. Dodatkowo informacje zanim trafią do nas, to jeszcze przechodzą przez ludzi odpowiedzialnych za stworzenie TVPiS.

Nie mówię że wszystko co mówią jest kłamstwem, ale radził bym wstrzymać zachwyty nad PiSem i służbami, oraz przepuszczać te wiadomości przez sito. Trochę dziwne że PiS tak mocno broni się przed wpuszczeniem mediów, czy zagranicznych obserwatorów.

Nie zachowujcie się jak ludzie wyznający miłość Szumowskiemu za walkę z wirusem na początku pandemii.

#bialorus
tusk - Ja tylko przypominam, że na granicy nie ma żadnej niezależnej telewizji, czy o...

źródło: comment_1636524747gHUmMytZRAXHvJqAmF0Zfn.jpg

Pobierz
  • 28
@tusk I tak i nie. Z jednej strony rozumiem brak dostępu do mediów bo to co robił taki TVN manipulując i atakując razem z resztą oszolow z lewicy to masakra. Teraz przynajmniej nie przeszkadzają. A z drugiej strony tak masz rację i to nie jest sytuacja zerojedynkowa a rządowe media full propaganda pisu. Jednak wolę już chyba brak dostępu do mediów niż mam patrzeć na #!$%@? szatan krzycząca do straży mordercy.
@tusk zgadzam się, że przedewszystkim powinni dopuścić frontex, obserwatorów z UE, tylko po to żeby umywac ręce i żeby nie brać na siebie całej odpowiedzialności.