Wpis z mikrobloga

@Magiel-19:

Jasne ubrania akurat mają sens, bo dobrze widać na nich kleszcze i jest mniejsza szansa, że jakiś zjeb weźmie Cię za dzika.


"Powiedz, że jesteś na tym memie, nie mówiąc, że na nim jesteś".
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: i bardzo ładnie. wygodne ciuchy, długie spodnie i rękawy (kleszcze). psy na smyczy żeby nie ganiały dzikiej zwierzyny. wygodne obuwie (na spacer po lesie nie trzeba mieć treckingów). ochrona wzroku. dzieci się rozwijają artystycznie z aparatem. płaski teren to można z wózkiem. trójka dzieci to dobrze wpływa na demografie kraju.
czy o co ta #!$%@??
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: no to tłumacz mi bo ja nie rozumiem. kolor jest dla Ciebie ważny? buty? no tutaj są w jakimś górzystym terenie z kamieniami i maja kijki trekingowe. ci "warszawiacy" są w lesie kabackim z wózkiem. ale rozumiem, że trzeba nawet do lasu pod miastem zakładać pełne trekingowe ciuchy i robić aklimatyzacje co kilometr?
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: przecież oni ewidentnie poszli do tego lasu narobić se zdjęć na instagram i zgarnąć za jeden post sponsorowany taką kabonę jakiej przeciętny wykopek po pół roku w kołchozie nie dostanie.
  • Odpowiedz
@daczka92 ty chyba za mądry w rodzinie nie jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º) spytaj się znajomych co chodzą po lesie po górach co jest nie tak z tym zdjęciem to ci odpowiedzą, że to jest zdjęcie typu reklama chłopie
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: zwyczajnie mam #!$%@? na to co kto nosi i nie zajmuje się życiem innych ludzi. jak im wygodnie to niech se tak chodzą.
na razie to Ty wychodzisz na typa "hehe warszafka, chodzom w innych ciuchach niz moi znajomi co chodza po górach". przyganiał kocioł garnkowi... sam tu wychodzisz na półgówka. nie umiesz czytać ze zrozumieniem i analizować obrazków? to w podstawówce uczyli. las, wózek, płaski teren - "spytaj znajomych
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: no ale nie rozumiem o co Ci chodzi. Przecież na tym zdjęciu jest wszystko ok, nie chodzą boso po szyszkach ani nic takiego.

Dlaczego po prostu nie napiszesz prawdy czyli czegoś w stylu "mają jasne ubranie nie jak u nas na wsi" albo "wystroili się jak p3dały" tylko udajesz, że jest za tym jakiś obiektywny argument. Gdyby istnial już dawno byś go napisał.

@daczka92
  • Odpowiedz