Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spofity: Niby zrzucali i dalej było słyszalne, boje się,że łańcuch rozrządu tak hałasuje ale podobno mechanicy to wykluczyli,przy rozruchu też nie ma brzeczenia łańcucha.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dostałem informację - jeździć nie zwracać uwagi ale niestety ja nie z tych,mając chwilę czasu pomyślałem,że ponownie zapytam może ktoś będzie widział
@SLK6: jak nie ufasz mechanikowi to musisz sprawdzić sam drugi raz to samo albo oddać do innego mechanika. Żadne stuki, szmery czy inne dziwne dźwięki nie powinny się wydobywać z silnika. Jeśli to osprzęt, np. alternator to pół biedy, można jeździć - najwyżej pewnego razu nie opali z braku prądu. Ale jak to np. rozrząd to robić jak najszybciej, bo potem koszty mogą być ogromne
@SLK6: po dzwięku mam wrażenie, że to skrzynia. Ta legendarna m32. Jesteś w stanie nagrać ten dżwięk z pod drugiego koła ?

Lewarek nie buja się podczas dodawania/odejmowania gazu? Nie wpada w wibracje na luzie?

Jak mocowanie poduszki skrzyni i silnika?

Gdyby to rozrząd był na pewno byś uslyszał go w kabinie tuż po odpaleniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trzaichlac69 lewarek nie buja się,nie wibruje,wchodzą biegi ciasto jak cholera. Przy zakupie powiedziano mi,ze skrzynia była już poprawiana a ja sam też zalalem nowy olej Fuchsa 2,7 litra plus ceramizer. Dźwięk dochodzi jakby od strony paska osprzętu, kolejny fakt właśnie,że zazwyczaj słuchać na ciepłym,na zimnym cisza, ewentualnie może przy odpaleniu przez chwilę ale i to nie. O mocowaniach poduszki i skrzyni ciężko mi powiedzieć bo nie mam informacji,przy odpaleniu nie telepie. Jedyne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trzaichlac69: przy zwiększeniu obrotów dźwięk również zwiększa swoją intensywność. Podobno mechanicy sprawdzali i nie doszli za cholerę co to jest,jedyne co słyszałem to nie rozrząd i nie przejmować się a mnie niestety cholera bierze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cacyyy: dziwna sprawa bo może coś w tym być iż czasami na postoju słychać jak cos zatrzeszczy przy skręcie kierownicy ale właśnie nie wzrastało by wraz z obrotami.