Wpis z mikrobloga

Zamówiłem książki na Allegro do punktu odbioru PP (Biedronka). Z informacji w aplikacji allegro wynika, że paczka została zawizowana. Czy ktoś z Was wie co to oznacza, mieliście tak (może to błąd)? Jest szansa, że dziś dojdzie? Bardzo mi zależy, abym mógł dziś odebrać.
#awizo #pocztapolska #allegro
michal1080 - Zamówiłem książki na Allegro do punktu odbioru PP (Biedronka). Z informa...

źródło: comment_1636459283601a08bmZxVAcArOqf3gGb.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michal1080: pewnie jest w najbliższym Urzędzie Pocztowym. U mnie identyczna sytuacja. Paczka miała trafić do Automatu w Biedroce a "z przyczyn niezależnych od Poczty" trafiła do placówki XDDD
  • Odpowiedz
@michal1080:
Przesyłka nie przekracza czasem maksymalnych wymiarów?
Dla automatów pocztowych, sklepów Biedronka i Lewiatan, maksymane wymiary to 57,5 cm x 46 cm x 37 cm i masa do 20 kg
Dla placówek pocztowch, sklepów Żabka, Lewiatan, ABC, Delikatesy Centrum, stacje ORLEN, kioski RUCH), maksymane wymiary to 70 x 60 x 60 cm i masa do 20 kg.
  • Odpowiedz
@magrusia:
Wiadomośc z informacją, że przesyłka czeka w placówce czy automacie to formalnie jest awizo.
Tak samo sms z kodem odbioru, to też awizo.
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela Dostałem odpowiedź od Allegro, że paczka czeka w urzędzie pocztowym. Będę musiał teraz iść 10 minut więcej po ciemku i targac paczkę. Mam nadzieję, że sam dowód osobisty wystarczy do odbioru. Mega fajna placówka pocztowa z tej Biedronki, że trzeba zapieprzać po ciemku kilka ulic dalej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz