Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
O ile popieram pilnowanie granic i to, że nikogo nie wolno wpuścić, to jako rodzicowi jest mi zwyczajnie przykro z powodu tych dzieci, które tam są.

Ja wiem, że to ich rodzice są winni i kto o zdrowych zmysłach zabiera na coś takiego swoje dzieci. Z drugiej strony jak sobie myślę, że może uciekają przed sytuacja panującą w ich kraju. Przed tym co spotkałoby te dzieci na miejscu.. to jest mi po prostu przykro.

Sytuacja jest #!$%@? i współczuję SG i innym służbom na miejscu, które muszą na to patrzeć tam na miejscu.

#bialorus
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@cadmus:
1. W każdym z tych państw są warunki pozwalające pracować, opłacać internet, są sklepy, mieszkania
2. Dzieci u muzułmanów nie są tak ważne jak u nas. Oni nie przejmują się tak gnojkami i traktują je jako źródło przychodu:
- córki na sprzedaż w ramach ślubu, im ładniejsza dziewczynka tym więcej kasy, średnio to kilka tysięcy dolców (strzelam, że sporo z nich w taki sposób zdobyło kasę na wycieczkę)
- synowie
@cadmus: i właśnie po to te dzieci tam są, aby Ci było przykro. To jest akcja psychologiczna. Bierzesz dzieci i kobiety, pchasz je przed kolumną wojska i potem jak obrońcy zaczną strzelać, to pokazujesz jak to parszywi degeneraci strzelali do kobiet i dzieci. Opinia międzynarodowa się oburzy, że jak to tak strzelać do kobiet i dzieci, powinieneś dać się zabić, ale do cywilów nie strzelać i nie ma znaczenia, że zza
@cadmus: te dzieci sa jedynie w celach propagandowych. przeciez zdecydowana wiekszosc ludzi koczujacych pod granica to zdrowe wyrosniete chlopy ktorzy spokojnie by sobie poradzili w swoim rodzimym kraju.
@Aquamen:
No tak całkiem sporo polskich dzieci teraz jest w lesie głodnych i marznie, ma to sens.
Tak samo jak to że oczywiście op to nikomu nie pomaga. Nie mierz wszystkich swoja miarą.