Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jakie macie doświadczenia, kiedy w związku jedna z osób jest w miarę bogata, a druga pochodzi z bardzo biednej rodziny? Bo ja mam nie mały problem.

Ja niebieski pochodzę z bogatej rodziny, ale jesteśmy naprawdę normalnymi ludźmi, nie żadne hrabiostwo, nawet bym powiedział że bardzo skromny jestem.
Różowa natomiast pochodzi z takiego domu, w którym cały czas ledwo wiązali koniec z końcem.

Zawsze się obawiałem, że dziewczyna będzie ze mną trochę ze względu na pieniądze, ale tutaj jest zupełnie odwrotnie.
Jej się nie podoba to, że mamy pieniądze, w sensie takim że chyba boi się tej różnicy klasowej, widzę że wstydzi się zapraszać mnie do swojego domu, ma takie trochę kompleksy związane z tym że jej rodzicom po prostu się nie powiodło.

Nie wiem co z tym zrobić, tłumaczyłem jej wiele razy, że dla mnie liczy się to jaka ona jest, a nie skąd pochodzi, ale ciągle jej to siedzi w głowie.

Dla mnie naprawdę nie ma to żadnego znaczenia, nawet szczerze mówiąc widzę w tym pewne plusy, dlatego że różowa jest bardzo pracowita, potrafi oszczędzać pieniądze i nie wydaje na głupoty.

Co mogłoby pomóc, żeby rozwiązać ten problem? Co o tym myślicie?

#zwiazki #relacje #rozowepaski #niebieskiepaski #porada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61894c6f412b5f000aa89302
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7