Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to może świadczyć, że miałem niedobór?

Ostatnio dużo stresu, zacząłem brać MagneB6 + ZincasForte (cynk) i od tygodni jak biore zauważyłem, że poranny wzwód jest codziennie i to dość intensywny, a wcześniej raz na tydzień/dwa - a mam 26 lat.

Czy to mogłoby świadczyć, że mam niski poziom testosteronu, który "podbiłem" cynkiem i magnezem? Pytam poważnie, bo się nie znam, a zastanawiam się na co jeszcze cynk+magnez B6 może działać

#pytanie #suplementy #mikrokoksy #mirkokoksy #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6188e977412b5f000aa88d48
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 10
OP : @Damian_TS:
@userrrr:
@Catmmando:
Wiedziałem, że będą heheszki, a ja pytam poważnie

@businesscenter1: sen bez zmian, jedynie wrzuciłem te witaminy, a reczej witaminy w formie leku i nagle takie zmiany xd

@Kasahara: Powinienem Twoim zdaniem zbadać teścia? BO mam 26 lat i ochotę na seks mam raz na tydzień, raz na dwa i to bez fapania i zastanawiam się czy nie mam za niskiego popędu =
@AnonimoweMirkoWyznania: odpisałem Ci całkiem poważnie, a tego typu problemy ma więcej młodych osób niż myślisz. Ja bym na twoim miejscu zrobił podstawowe badania, hormony, wątrobę, lipidy, cukier na czczo i kortyzol od razu. Trochę to zachodu, ale jak się okaże, że jednak teść całkowity i wolny są w widełkach, albo nawet są wysoko, to będziesz musiał szukać dalej. Może to zbyt wysoki kortyzol, prolaktyna, markery stanów zapalnych mogą być wywalone, może