Wpis z mikrobloga

@DywanTv: i co założył? bo w przeciwnym wypadku zgaduje ze wyniesliby go z pociagu, a z kolei jak zalozy to oni wtedy understandable have a nice day, pociag jedzie dalej a on zdejmuje maske

najlepiej to moglby skorzystac z pro-tipa czyli jedzenie w pociągu, wtedy mogą się od niego odstosunkować
6. Odkrycie ust i nosa jest możliwe w przypadku:
[...]
3) spożywania posiłków lub napojów w zakładach pracy lub budynkach, o
@LordDockers: możesz odkryć usta i nos w celu spozywania posilkow i napojow w zakladach pracy i wyszczególnionych budynkach, a także po zajęciu miejsca siedzącego w pociągu objętym obowiązkową rezerwacją miejsc, również celem twojego spozywania moga byc posilki wydawane na pokladzie pociagu
@Morritz To może coś zmienili, ale utkwiło mi w pamięci, że w którejś tam wersji rozporządzenia zapomnieli sobie o Warsie i teoretycznie nie można było tam jeść, dopiero po tygodniu dopisali :) Było na wykopie, więc musi być prawda xD
@LordDockers: może zamysł taki był, ja odnosze się do treści która jest zapisana i literalnie odbieram to jako mozliwosc jedzenia i picia czegokolwiek jak sie zajmie miejsce siedzace w takim pociagu, jakby sie uprzec ale nie jestem polonistą jak to jest z tymi przecinkami czy mozna byloby to zrozumiec jako osobne zwolnienie z obowiazku po przecinku czyli ze w ogole nie trzeba miec maski na miejscu siedzacym