Wpis z mikrobloga

#crm #pracbaza #kiciochpyta #it

Używa ktoś w pracy bitrix24? Szukam opinii na temat tego CRM-a z zarządzeniem zadaniami i projektami, bo szukam coś dla siebie. Wpadło mi w oko bitrix24, bo poza rozbudowaną funkcjonalnością którą testowałem ma również niesamowicie korzystną cenę - abonament w zależności od planu od 39 USD/miesiąc bez względu na ilość użytkowników to jak za darmo przy kilku użytkownikach, gdzie alternatywy typu Zoho czy Asana tyle to wychodzi za pojedynczego użytkownika (no przy Asanie za dwóch-trzech), nie mówiąc o Firmao z którego teraz korzystamy.

Szukam opinii, bo na reddicie nic ani nigdzie indziej nie mogę nic znaleźć poza jednym tematem sprzed 4 lat, gdzie zjechali za bugi i niefunkcjonalny interfejs, a mnie ciekawi jak to teraz wygląda.

Szukam czegoś, co będzie dalej funkcjonalne = kombajn do prawie wszystkiego i stosunkowo ekonomiczne jak będzie z niego korzystało trochę więcej osób.

PS Pytam konkretnie o doświadczenia z tym systemem, proszę o darowanie sobie komentarzy "Obczai darmowe Trelllo", alternatywy tylko jeśli to też są kombajny CRM + projekty/zadania i są tańsze od Zoho/Asany, ale ze wsparciem (nie opensource).
  • 3
@Wegrzynski: Nie wiem czy Cię to zainteresuje ale ci co używali B24 tez interesowali się naszym rozwiązaniem, niektórzy z nich z nami współpracują, a inni nie. Nie wiemy jak to będzie w twoim przypadku. Ale jeżeli chciałbyś poznać nasze rozwiazanie to tutaj sa szczegóły: OptimaSales lub napisz do nas by zdalnie się spotkać i pogadać o twoich oczekiwaniach.