Wpis z mikrobloga

Nieprzerwanie gram w Football Manager 2011, lecz chciałbym spróbować innej części. Patrząc po Metacritic kolejną najlepszą edycją jest 2012, ale kiedyś włączyłem i jakoś mi nie podeszło, po za tym przenosić się o jeden rok to trochę słabo. Im mniej zawiłości tym lepiej chociaż co kolejny FM to więcej opcji i chyba jest to nieuniknione. Proszę o pomoc w wyborze.
#footballmanager #fm
  • 11
  • Odpowiedz
@shymeq7: widzę, że jak 12 Ci nie podchodzi, to raczej nie ma co się brać za nowsze wersje. 14 i 15 są dobre i niezbyt skomplikowane. Ale jak nadal chcesz bazować na suwakach, to raczej tylko 12 się nada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shymeq7: kupisz i tak tylko najnowszą edycję bo SI wycofuję poprzednie edycje. No chyba że gdzieś dostaniesz kod ale będzie w cholerę drogi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shymeq7: ja gram w 17 i sobie chwale. Ale rzeczywiście, jest już duży problem dostać starsze wersje. Na suwakach taktyka jedynie do 2012, w 13 już są słowne określenia, od 18 jest var (?) i generalnie w każdej kolejnej jest coraz więcej pierdół, za które musisz odpowiadać, albo zostawić to asystentowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shymeq7: od fma21 bardzo poprawili płynność symulacji i w końcu dodali polskie znaki w nazwiskach piłkarzy, jeśli trafi się jakaś promocja to polecam tymbardziej ze jak wyjdzie 22 to 21 będzie można złapać za fajne pieniądze
  • Odpowiedz