Wpis z mikrobloga

Czy znacie jakieś gry, w których można poeksplorować sobie świat, który wciąga swoimi detalami? Coś jak Fallout 4 - bardzo lubiłem odpalać tę grę tylko po to, żeby połazić sobie po mapie i wczuć się w klimat post-nuklearnej wizji. Brakuje mi czegoś takiego, a nie chcę odpalać tego tytułu po raz kolejny, bo znam go dosłownie na wylot.

#pcmasterrace #gry #fallout
  • 43
@LubieSzaszylkiZLublina: Właśnie w tym momencie sobie instaluję. Próbowałem rok temu, ale było tak zbugowane, że aż szczypało w oczy i grając w to przychodził mi jedynie do głowy mem z Marlonem Brando 'Look how they massacred my boy'. No ale spróbuję raz jeszcze. Może się poprawiło...
Myślałem jeszcze o The Division bo po materiałach na youtube wydało mi się interesujące. Bardzo też podobał mi się świat z Dying Light. Próbowałem Stalkera, ale ząb czasu niestety nadgryzł tę produkcję. DayZ było fajne, ale to też było kilka lat temu i pewnie się zestarzało.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
Myślałem jeszcze o The Division bo po materiałach na youtube wydało mi się interesujące. Bardzo też podobał mi się świat z Dying Light. Próbowałem Stalkera, ale ząb czasu niestety nadgryzł tę produkcję. DayZ było fajne, ale to też było kilka lat temu i pewnie się zestarzało.


@gedzior84: to jeszcze dorzucę State od Decay 1/2 i Dead Island