Wpis z mikrobloga

Czy znacie jakieś gry, w których można poeksplorować sobie świat, który wciąga swoimi detalami? Coś jak Fallout 4 - bardzo lubiłem odpalać tę grę tylko po to, żeby połazić sobie po mapie i wczuć się w klimat post-nuklearnej wizji. Brakuje mi czegoś takiego, a nie chcę odpalać tego tytułu po raz kolejny, bo znam go dosłownie na wylot.

#pcmasterrace #gry #fallout
  • 43
  • Odpowiedz
Osobiście strasznie żałuję, że The Last of Us nie ma na PC. Strasznie chciałbym w to zagrać. Nawet zastanawiałem się nad kupnem PS tylko dla tej gry, ale nie potrafię grać na padzie :(
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: > gedzior84: od biedy możesz spróbować F76, choć mi się znudziło dość szybko.

Masakra, w to się nie da grać. Jest tak zabugowane, że po pięciu minutach odinstalowuję. Strasznie drewniana, beznadziejnie tnie, zawiesza się na ułamki sekund, po prostu totalnie niegrywalne. Nie rozumiem jak ludzie mogą się jarać tym tytułem, bo dla mnie to zwyczajna strata pieniędzy. Szkoda, bo mogło być fajnie.

Z resztą cały ten silnik Creation jest
  • Odpowiedz
w rdr2 jest szybka podróż

@Zajder Po ile godzinach gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LubieSzaszylkiZLublina: Tak, był fast travel - bodajże jak się podchodziło do tabliczek w większych miastach, to można było na sybkości przemieszczać się pomiędzy nimi.

Kurdę, a może by tak do RDR2 wrócić... GTA 5 przeszedłem już
  • Odpowiedz
@gedzior84: Ja trochę z innej beczki - bardzo swojego czasu wciągnąłem się w Two Point Hospital :). Ale cyberpunka też polecam, już bardziej w Twoich klimatach.
  • Odpowiedz