Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie.
Grałem chwile ze względu na darmowy weekend w #ghostrecon #breakpoint od #ubisoft i zważywszy że wrzucili promke i można kupić za 38 złotych zastanawiam się nad zakupem.
Jest to niby najnowsza odsłona, ale jak czytałem po internecie to lepsze opinie zbiera #wildlands
Grałem kiedyś z #thedivision2 ale end game mnie zniechęcił mechanicznymi psami, dronami itd.
Pytanie.
Co możecie powiedzieć o tych dwóch tytułach wspomnianych na początku, czy opłaca się brać Breakpoint, czy lepiej Wildlands ?
  • 3
@Siemien: Imho, AI jest odrobine lepsze w Breakpoint, ale jeśli nie jesteś typowo graczem nastawionym na 100% stealth/ghosting to w sumie oba ujdo.

Chociaż gram w ten sposób w Wildlands i nie narzekam, misje czasami wymagają walki i czasami to denerwuje, ale jest ok. ¯_(ツ)_/¯
Wildlands ma większą customizację, bardziej zróżnicowaną mapę, etc, ale cały "core" gry się nie zmienia - nadal zaliczasz pytajniki. ( )
via Android
  • 0
@vrraaaz
@Roflcopter112

Kupiłem dzisiaj jeszcze Wildlands i na chwilę obecną po kilku godzinach lepiej mi się gra w Wildlands. Jakoś tak ten świat jest bardziej "normalny" a nie wyspa przejęta przez prywatną armie znikąd której żołnierze spawnuja się co 10 metrów.
W Wildlands ruch uliczny, ludzie w osadach, spoko to wygląda no i walka z Kartelem mega klimacik.