Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
Już setny raz zesrał się jakiś homofob bez adblocka bo zobaczył dwóch facetów. Sperma, krew, kał, czego nie rozumiesz. Zaraz przyjdą po nasze dzieci.
Najbardziej oglądany program na Playerze (mogę podać źródło), ale potężni mężczyźni boją się, że zostaną gejami. Nie wolno tego reklamować i koniec.

#lgbt #homoseksualizm #oswiadczenie #gorzkiezale #wykop
R.....e - Już setny raz zesrał się jakiś homofob bez adblocka bo zobaczył dwóch facet...

źródło: comment_1636291386b7JweVURcPEFruZphUfQ7l.jpg

Pobierz
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rogalove: nawet nick ma nawiązujący do fallicznych kształtów...@miecz_przeznaczenia. kolejny krypto. Ja tej reklamy nie widziałem, a co chwilę jakiś post, że stop propagandzie gejowskiej. Walczy ze smokiem i nie widzi jak sam się nim staje.
@kawior2007: Więc według ciebie cała reszta programów to heteropropaganda? Ja widziałem kilka odcinków i jakoś nie mam od tego ochoty na seks z kolesiem. Jak nie jesteś pewny co do swojej seksualności to też bym się bał spojrzeć.
@Rogalove: nie oszukujmy się - dla prawdziwego mężczyzny, gejostwo zawsze będzie upośledzoną męskością, podważającą prawdziwe męstwo i będąc narażonym na takie treści, uwłacza to prawdziwej męskości