Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@chlopak_z_blokow: Dokładnie dla większości Julek tyle wystarczy, ale z wiekiem robi się problem ze wzrostem.
Do tego w miarę dobra morda i przede wszystkim włosy.

Jak ktoś ma co prawda dobry ryj, ale na przykład wysokie czoło to mocne it's over, bo będzie moggowany przez Oskarków z czołami 3cm i włosami gęstymi jak puszcza amazońska. Włosy to niestety bardzo ważna sprawa.

Ja mam na przykład taki problem, że ryj minimum 6/10,
Niepopularna opinia: 175 cm jest wystarczające dla nastolatek jak masz słodką buźkę oskarka


@chlopak_z_blokow: Jak niepopularna, przecież to chyba oczywiste, że im kobieta starsza tym ma większe wymagania. I to w każdym temacie: wzrost, zarobki, samochód, twoje umiejętności. Może to też przez to, że czasy się zmieniają, ale 15 lat temu nie miałem dużego problemu umówić się na randkę, teraz po 30 nie mam szans nie mając 180 czy ze słabym
Jak ktoś ma co prawda dobry ryj, ale na przykład wysokie czoło to mocne it's over, bo będzie moggowany przez Oskarków z czołami 3cm i włosami gęstymi jak puszcza amazońska. Włosy to niestety bardzo ważna sprawa.


Ja mam na przykład taki problem, że ryj minimum 6/10, a niestety czoło wysokie (około 7cm) i co prawda brak utraty włosów, ale mimo wszystko są one #!$%@? i słabe. Przy ewentualnym łysieniu w przyszłości może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pucios87: Najgorsze, że na to nie ma żadnego dobrego sposobu oprócz zakrywania czoła włosami. Jeszcze jakbym miał naprawdę gęste włosy jak jedna znajoma mi osoba z podobnym problemem, to bym miał #!$%@?, bo i tak wyglądałbym ok. Niestety moje włosy są takie se i mimo możliwości zrobienia różnych modnych fryzur, to niestety wszystko wygląda #!$%@? przez czoło. Centymetr mniej czoła i bym wyglądał zajebiście. Szczególnie, że mam też znajomych, którzy również
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glimpse0fTheFuture: To prawda, jednak wszystko zależy od kształtu czaszki czy samego czoła.
Czoło może być dość wysokie, ale przy okazji włosy mogą być bardzo gęste, a do tego reszta twarzy mocniej rozbudowana.

U mnie niestety to tak dobrze nie wygląda, bo mam zbyt delikatny typ urody w stylu pretty boya i bardziej by mi pasowały jakieś loczki jak teraz noszą młodzi ludzie albo takie rozczochrane, tylko no ze względu na typ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glimpse0fTheFuture: No właśnie robię coś w tym stylu. Już pisałem, że zakrywam czoło włosami. Nie napisałem konkretnej techniki, ale po prostu układam włosy trochę w bok dłońmi i potem używam lakieru dla utrwalenia ich w konkretnej pozycji.
Jeśli przez zaczes masz na myśli wzięcie grzebienia i zaczesania włosów (w moim przypadku z lewej na prawą), no to niestety średnio to wygląda, a nawet bardzo źle, bo wtedy wyglądam jak Adolf Hitler.
Masterpolska94 - @Glimpse0fTheFuture: No właśnie robię coś w tym stylu. Już pisałem, ...

źródło: comment_16363063348y5RyQbpRrQ8dNrQ2HzWTR.jpg

Pobierz