Wpis z mikrobloga

Ursus 902 z roku 1983 odrestaurowany do stanu fabrycznego. Ciągnik odziedziczyłem po dziadku i postanowiłem nadać mu dawny blask. Za równowartość kosztów można byłoby się już porozglądać za nowym ciągnikiem podobnej mocy, ale jednak ten ma to coś - mimo iż w polu robić specjalnie nie będzie, to traktuje go jako pamiątkę. Na pewno będzie można go zobaczyć na wystawach w przyszłym roku

#traktorboners #motoryzacja #rolnictwo #historia #prl #chwalesie #ciekawostki
Matheo780 - Ursus 902 z roku 1983 odrestaurowany do stanu fabrycznego. Ciągnik odzied...

źródło: comment_1636272722iajP6smXjxCdVfHZ6zJnhX.jpg

Pobierz
  • 102
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matheo780: Ty masz ten kanał "mechanizator" gdzie opowiadasz o ciągnikach? Jak to Ty to trafiłem tam przez JarkaOgarka1986 i mimo, że nie jestem rolnikiem to uwielbiam oglądać. Jeśli to Twoja robota to dzięki!
@tomy86: dla ciebie przerost formy nad treścią, dla mnie rodzinna pamiątka i sentyment, maszyna za którą stawiałem pierwsze kroki jako traktorzysta i uczyłem się jeździć. Jakbym go nie wyremontował to co z nim miałem zrobić? Bez sensu aby stał dalej rozwalony, sprzedać go nigdy nie sprzedam, także innej opcji nie było. Fakt, drugi raz gdybym robił remont zmniejszyłbym może jego zakres, ale ogólnie jest ok