Wpis z mikrobloga

Nastał wieczór. Kaja Godek układa swoje dziecko do snu.
A gdzieś w Pszczynie jest 8-letnie dziecko zmarłej Izabeli, które wie, że już nigdy nie zobaczy swojej mamy.
Dlaczego oni są tacy okrutni? Dlaczego są takimi bestiami? Co im zrobiła ta zmarła kobieta i to biedne osierocone dziecko?

#bekazpisu #aborcja #protest #gorzkiezale #feels #bekazkonfederacji #bekazprawakow
PiccoloGrande - Nastał wieczór. Kaja Godek układa swoje dziecko do snu.
A gdzieś w P...

źródło: comment_1636236092CiL1NDTQlTqKBNbE33sWUg.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiccoloGrande Kaja Godek układa do snu swojego muminka, którego popęd seksualny już za kilka lat może wywalić w kosmos, a ponieważ jest dałniontkiem może bez zahamowań zgwałcić swoją matkę...
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande Pani Godek ciągle gdzieś jeździ po kraju, występuje w Sejmie czy innych konferencjach. Działa w swej fundacji.

Ja myślę że ona to rzadko kiedy układa swoje dziecko do snu, dziecko z Zespołem Downa wymaga wielkiej uwagi i ciągłej opieki, a pani Godek ciągle nie ma w domu. Znając życie pewnie kto inny zajmuje się małym dzieckiem, tata albo opiekunka.
  • Odpowiedz
@seksowanie: Kompromisem jest wolny wybór, nazywanie jednego z najostrzejszych (jeszcze przed wyrokiem pseudo-TK) praw aborcyjnych w Europie kompromisem jest niezłym fikołkiem. Nie było w tym żadnego RiGCzu.
Z jednej strony jest zakaz aborcji, z drugiej przymus aborcyjny jak dawniej w chinach - kompromisem jest wolny wybór, a nie to co mieliśmy w Polsce.
  • Odpowiedz
Błąd w sztuce lekarza. Mama przerobiła kupę lat w szpitalu i słyszałem sporo opowieści o zmęczonym lekarzu z nocnej, który poważniejsze zabiegi odkładał dla dziennej zmiany… Co absolutnie nie zmienia faktu, że człowiek ze zdjęcia bo Kobietą jej nazwać nie można to k------o nieprzeciętnie podłe.
  • Odpowiedz