Wpis z mikrobloga

@TechPriest: Rząd rucha nas na inflacji, podatkach, powoli skraca łańcuch pod pretekstem covidu a jedyne o co walczą gadzie mózgi to możliwość skrobanki przy wszechobecnej antykoncepcji i pigułkach "dzień po" ()
  • Odpowiedz
@Allbis: sprostuję, że pigułka dzień po niestety nie jest dostępna bez recepty, więc nie jest "wszechobecna". W dodatku nie jest wypisywana ot tak, jeśli już się uda dostać do jakiegokolwiek lekarza wystarczająco szybko
  • Odpowiedz
  • 58
@TechPriest Tak, dokładnie o to chodzi. Jesteś odklejony od rzeczywistości. Może jednak po to, żeby nie czekać bezradnie na własną śmierć w szpitalu gdy ich ciąża jest zagrożona, ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Allbis: dlaczego w takim razie konfiarze nie zorganizują protestu ws o których piszesz? XDD
Aaa no tak, jedyne co potrafią to płakać w internecie Xdd
  • Odpowiedz
Tak, dokładnie o to chodzi. Jesteś odklejony od rzeczywistości. Może jednak po to, żeby nie czekać bezradnie na własną śmierć w szpitalu gdy ich ciąża jest zagrożona, ale co ja tam wiem.


@adfgx: przy tak niskiej dzietności i tak niskich odsetkach wystąpień tego rodzaju sytuacji - NIE. p0lki walczą o kompletny brak odpowiedzialności za swoją cipę i skrobanki na koszt podatnika.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj:

p0lki walczą o kompletny brak odpowiedzialności za swoją cipę


xDDDDDDD

no tak, bo niemożność usunięcia nieświadomego płodu to jest jakaś "odpowiedzialność" xD
  • Odpowiedz
@nom_om: @CisowiankaLekkoGazowana: przecież nie piszę że trzeba koniecznie wychodzić na ulicę bo zwykle takie protesty nic nie dają, tylko jak wychodzisz to miej na sztandarach coś sensownego. Jakby wychodził marsz mężczyzn postulujący darmowe prezerwatywy i seks socjalny uważałbym go za tak samo idiotyczny.
  • Odpowiedz
Rząd rucha nas na inflacji, podatkach, powoli skraca łańcuch pod pretekstem covidu a jedyne o co walczą gadzie mózgi to możliwość skrobanki przy wszechobecnej antykoncepcji i pigułkach


@Allbis: przynajmniej o coś walczą, a ty się plujesz w internecie xDDD
  • Odpowiedz