Wpis z mikrobloga

W jaki sposób oni sobie tłumaczą tą nienawiść do drugiego człowieka i wręcz chęć ich zabijania, jeśli przejdą przez granicę? Przecież to się kłóci z chrześcijańskim nauczaniem


@odidouo1: No bo nie przechodzi się przez granicę w szczerym polu tylko przez przejście graniczne. Po to są przejścia. Jak ktoś jest prześladowany w swoim kraju to może się urzędowo ubiegać o azyl. Co innego udzielić po chrześcijańsku pomocy w obliczu katastrofy humanitarnej,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: jeśli ktoś nielegalnie przekracza granice i nie reaguje na wydawane polecenia to tak, wtedy to jest wtargnięcie na terytorium nie ważne, czy robi to wojsko i cywile.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Jeśli ktoś nielegalnie przekracza granice to popełnia przestępstwo za które nie ma kary śmierci.

Weź się ogarnij człowieku - proponujesz strzelanie przez wojsko do cywili.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: w polskim prawie nie ma czegoś takiego jak kara śmierci jak napisałeś. Dwa, tak proponuję strzelanie do cywili za nielegalne przekraczanie granicy. Nie zgadzasz się z tym? Jest mi z tego powodu wszystko jedno.
  • Odpowiedz
Nie, nie wolno. Ale dziecko nie robi nic złego, więc dlaczego je zabijać?


@69guziec: Nikt nie chce zabijać dzieci. Aborcja to prawo kobiety do decydowania o swoim ciele, a żadnej osoby nie powinno się zmuszać do robienia ze swoim ciałem tego, czego nie chce.

Pijany kierowca może wjechać w rodzinę z dziećmi i wysłać ich wszystkich na OIOM. Do ratowania ich może brakować krwi a nikt nie ma prawa nawet
  • Odpowiedz
No bo nie przechodzi się przez granicę w szczerym polu tylko przez przejście graniczne. Po to są przejścia.


Jesteś takim legalistą? To rozumiem, że krytykujesz też SG za nielegalne pushbacki i nie przyjmowanie wniosków o azyl? Bo wniosek można zgłosić nie tylko na przejściu granicznym.

Jak ktoś jest prześladowany w swoim kraju to może się urzędowo ubiegać o azyl. Co innego udzielić po chrześcijańsku pomocy w obliczu katastrofy humanitarnej, a co innego
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: i gdzie tutaj wyjaśniasz kłamstwa? Mówię Ci, masz poważne problemy. To jak obsesja kiedy się obserwuje bądź czyta osoby których światopoglądu się nie podziela.
  • Odpowiedz
@D1_MIRAS rozumiem Twój argument, ale mi jest daleko do gorliwego katolika. Skoro ludzie pokroju Cejrowskiego tak krzyczą o miłości do Boga i stawianiu go na pierwszym miejscu, to powinni przecież tak samo kochać bliźnich, niezależnie od tego, kim oni są. Nawet papież Franciszek nie popiera zamykania granic przed uchodźcami. To ci zagorzali katolicy powinni teraz być na miejscu tych ludzi z lewicy, którzy zawożą na granicę ubrania, jedzenie, itp. Kłóci mi
  • Odpowiedz