Wpis z mikrobloga

No jasne przecież w Berlinie tak świetnie się sprawdziło. Grozisz śmiercią na granicy a wszyscy którzy chcieli lepszego życia już go nie chcą i dla bezpieczeństwa zostają w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep: No zdecydowanie chca zapobiec wiekszej tragedii swoich obywateli. Po co niby straz graniczna ma bron? Zamiast jej uzywac to chca wywalic hajs na jakis mur. Kazda zlotowke wywalona na ten mur dorzucil bym do finansowania psychiatrii dziecięcej.
  • Odpowiedz
@ajuto00 nie jestem właśnie w stanie tego ogarnąć. Co siedzi w głowach tak zagorzałych katolików? W jaki sposób oni sobie tłumaczą tą nienawiść do drugiego człowieka i wręcz chęć ich zabijania, jeśli przejdą przez granicę? Przecież to się kłóci z chrześcijańskim nauczaniem. Rozumiem, że ten temat jest ciężki i ludzie mają podzielone zdania, ale nie ogarniam, jak ktoś podający się za katolika może wypisywać coś takiego.
  • Odpowiedz
@rzep: w zasadzie mam swoje zdanie na temat norm społecznych. Jak leciałem do #!$%@? Niemiec, #!$%@?ć typie za 5 erło na godzinę, to musiałem pokazać, dowód, papier na szczepienie, na COVID, miejsce pobytu, na #!$%@? wie co, jeszcze się meldować gdzieś online. Brakowało tylko, żebym musiał gdzieś kucnąć jak przy siku xD #pdk. A mogłem #!$%@? normalnie #!$%@? się na pakę busa bez wody, jedzenia i dokumentów i #!$%@? tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rzep: No właśnie bronią twojego życia nie wpuszczając potencjalnych nożowników do twojego gniazdka z którego bezpiecznie możesz pisać wysrywy w necie xD
  • Odpowiedz
No bronią życia Polaków by utrudnić transport nieznanych osób w przeniknięciu na teren UE


@Dodwizo: No wiadomo, jedynym sposobem na chronienie granicy jest rozstawienie wojska z ostrą amunicją i rozkaz "STRZELAĆ!" do bezbronnych cywili.
  • Odpowiedz