Wpis z mikrobloga

w ktorym miejscu cejrowski mowi o ochronie zycia?? On przeciez pisze o obronie granic przy uzyciu broni!!

Nie wiem skąd wziąłeś ochronę życia.
PS. Cejrowski słynie ze swojej walki o życie od poczęcia do urodziń,.
PS 2. Nie wiem skąd te twoje majaczenie o likwidacji granic
@KomentatorTramwajowy:
  • Odpowiedz
Jedni wiarygodni ludzie ktorzy sa za likwidacja granic to ci ktorzy przeznaczyli swoj majatek na pomoc miliardom biednych ludzi na tej plancie ktorzy zycja za $2 dolary dziennie lub mniej.


@KomentatorTramwajowy: Nie jesteś wiarygodny. Jedyni wiarygodni ludzie, którzy są za ochroną granic to ci, którzy sprzedali swój majątek i siedzą na granicy z karabinem w krzakach
  • Odpowiedz
  • 0
Nie czytałem wcześniejszych komentarzy.

Kurde jaki musiałby być mur żeby go nie sforsować?
Chyba jednie pod prądem jakiś czy cos takiego - ale pewnie zaraz by #!$%@?... Każdy mur bez strzałów idzie przejść lub podkopać.
Więc myślę że to będzie wielki Wał na hajs i tyle..
  • Odpowiedz
podaj jedna przeslanke ktora pokaze, ze nie masz #!$%@? na biede w swiecie. Jedna.

Cały swój majątek przekazuję na walkę z biedą na świecie. Teraz ty podaj jedną przesłankę, że siedzisz w krzakach na granicy z Białorusią i pilnujesz granicy przez inwazją Łukaszenki
@KomentatorTramwajowy:
  • Odpowiedz
Cały swój majątek przekazuję na walkę z biedą na świecie.


@Kuklak: xDDD Jasne. Juz ci wierze.

Ja jestez chciwym prywaciarzem i co najwyzej moge ci pokazac majatek jaki mam pod kontrola xD
Pomagam tylko tym ludziom ktorzy zasługuja na pomoc, chca tej pomocy i ktorym ja moge pomoc.
Nachodzcy do tej grupy nie naleza.
  • Odpowiedz
wy serio zestawiacie, życie człowieka, który nie jest w stanievdecydować sam za siebie z dorosłynu chłopami? XD


@Jestembogaty: A, czyli "dorosłe chłopy" można mordować?
  • Odpowiedz
xDDD Jasne. Juz ci wierze.

Moją działalność charytatywną robię z troski o ludzi, a nie żebyś mi wierzył.

Ja jestez chciwym prywaciarzem i co najwyzej moge ci pokazac majatek jaki mam pod kontrola xD

Pomagam tylko tym ludziom ktorzy zasługuja na pomoc, chca tej pomocy i ktorym ja moge pomoc.

Nachodzcy do tej grupy nie naleza.
  • Odpowiedz
Nienarodzone dzieci chronić za wszelką cenę bo dla katolika każde dziecko nawet te z downem jest święte ale strzelać do osób które jawnie i z premedytacją łamią prawo.


@Simfecstio: to jest cecha katolika? Dobrze wiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 1
@rzep cejrowski ma jak najbardziej racje, nielegalne naruszenie granic państwa - możliwość użycia broni, przecież tak jest w każdym poważnym państwie.
  • Odpowiedz
No tak, niech niektórzy zadadzą sobie pytanie gdzie zaczyna i kończy się nasza państwowość, czy można mieć tak po prostu w dupie granice o którą walczyli i ginęli nasi dziadkowie.
  • Odpowiedz