Wpis z mikrobloga

Ideologia lewicy jest jak kot ze śmiesznego filmu który atakuje tygrysa. Bezczelność takiego ataku może wystraszyć nawet kilkukrotnie większego osobnika.

Drogie #4konserwy nie przejmujcie się tym dachowcem. Jego bezczelność jest wykalkulowana i będzie trwała do 11 listopada.

Mierzymy lewicę swoją miarą. Podejrzewamy, że ci ludzie faktycznie mają taką samą moralność jak konserw a tak nie jest.
Wiem co piszę, sam byłem lewakiem i znam to środowisko. Lewaka nie obchodzi jednostka. Lewaka obchodzi co ta jednostka oznacza dla społeczeństwa i jego celów i przekonań.

Dlatego o tragedii w Pszczynie będziemy informowani do 11 listopada bo te protesty i krzyk na wykopie jest tylko po to, żeby deprecjonować konserwatystów i wmawiać im, że "majom kref na renkach" a jak prowokacja pójdzie tak jak ma pójść "to bendm tez mieli kref na tenkach 11 listopada".

Nie dajcie się manipulować #4konserwy . To jest dachowiec który nic wam nie zrobi i którego obchodzi tylko to, żeby wprowadzać kolejne etapy postępu. To są ludzie których program brzmi "ani kroku wstecz".

Także pamiętajcie o tym, że lewacy reprezentują inną moralność. Hasła o krwi na rękach nie mają dla nich znaczenia, po prostu używają ich jako broni.

#konfederacja #aborcja #polityka

Obrazek dla atencji. Jeśli nie masz czegoś do powiedzenia w tym temacie, nie pisz, głupie komentarze kasuję.
qluch - Ideologia lewicy jest jak kot ze śmiesznego filmu który atakuje tygrysa. Bezc...

źródło: comment_1636192060sU5PKBgrywJQAq8Uu3wJZC.jpg

Pobierz
  • 7
deprecjonować konserwatystów


@qluch: konserwatyści z roku na rok sami siebie deprecjonują
PS. Przyjmij na klatę to, że wizja świata konserw, nie jest idealna i giną przez nią ludzie ¯\_(ツ)_/¯. Im szybciej sobie to uświadomisz i będziesz z tego dumny, tym szybciej ludzie zweryfikują czy warto popierać konserwy czy nie.

No bo chyba nie chcesz kłamać ludziom w twarz, że to nie jest wina zakazu aborcji? Hmm...
Przyjmij na klatę to, że wizja świata konserw, nie jest idealna i giną przez nią ludzie ¯_(ツ)_/¯


@niochland: a gdzie ja to napisałem? Przecież to nie prawacy chcą wprowadzać postęp (który z założenia jest działaniem mającym na celu stworzenie społeczeństwa idealnego).

Bosak: Jeżeli jakieś dziecko umrze w trakcie porodu czy tuż po porodzie... no to po prostu umrze


@UchoSorosa: faktycznie z innej beczki
@qluch: @NijuGMD: Tak naprawdę do 16 - 17 listopada - czyli do kolejnego posiedzenia KneSejmu trzeba czekać, aż Lewaki w swej durnocie, arogancji i prostactwie zrobią imbę w Sejmie i tę żenadę będą musieli tutejsze lewaki rozchodzić. Lewaki myślą, że są nieomylne podczas gdy ich własne ograniczenia ich paraliżują xD. A o posłach na lewej stronie politycznej to już nie wspominam bo już potrafili zaprezentować swoją postawę przypominającą zwykłą hołotę.