Wpis z mikrobloga

niby dwa pasy odchodzą od ronda, ale z zewnętrznego pasa nie da się fizycznie wjechać na ten lewy bez przyjeżdżania po linii ciągłej


@xPekka: patrzysz nie w ten zjazd chyba. :P No i Google ma zdjęcia sprzed przebudowy, na geoportalu jest już po remoncie więc na pewno jest lepiej.
  • Odpowiedz
@7160: której części słów "nie pisz już do mnie" nie zrozumiałeś? Bo tego, że słów "zmiana pasa ruchu to zmiana położenia pojazdu wobec krawędzi lub osi jezdni, ale przy pozostaniu na tej samej jezdni" nie zrozumiałeś wszystkich to już wszyscy tutaj zebrani wiemy.
  • Odpowiedz
Tyle, że na rondzie nie ma znaku "jednokierunkowa".


@7160: ok, teraz już wszyscy mamy pewność. Jesteś po prostu tępakiem nie znającym podstaw PoRD.

Nie udzielaj się publicznie w tych kwestiach bo jeszcze ktoś to przeczyta i uwierzy i będzie dalej powielał te brednie.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Zgadzam się. Chodziło mi cały czas o to, że jak ktoś zmieni pas na rodzie i nieszczęśliwie się w niego władujesz, to nie usprawiedliwisz się tym, że miałeś pierwszeństwo, bo on zmieniał pas. Uściślając chodzi mi o sytuację, jak wjeżdżasz na rondo, bo dużo tu komentarzy i bałagan się zrobił.
  • Odpowiedz
Dziecinko - osiołku - zjazd z ronda to nie jest zmiana pasa ruchu. Czego tu nie rozumiesz???


@7160: no przecież o tym piszę, że nie jest. XDD

Bo jest to zmiana kierunku jazdy, w prawo konkretnie. A ten manewr można wykonać TYLKO z prawej krawędzi jezdni jeśli nie są wyznaczone kierunki ruchu więc nie możesz zjeżdżać z wewnętrznego pasa w zjazd.

Ja p------ę, to musi być zarzutka, nie możesz być
  • Odpowiedz
@Krupier: No nie wierzę, że ty nie widzisz jak się kompromitujesz. Nie dziw, że PiS wygrywa skoro tacy ludzie chodzą po ziemi i nie mają sobie nic do zarzucenia.

Zauważ, że nie potrafiłeś odpowiedzieć na żadne moje pytanie dotyczące toru jazdy. Przeciez gdybyc miał prawko to przynajmniej próbowałbys zgadywac. A ty nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@rubesom: wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Pierwszeństwo się ustala przed wjazdem na skrzyżowanie ale nie da się powiedzieć że zawsze będzie tego wina lub tego. Jeśli wjedziesz tak na rondo i dostaniesz na wysokości wjazdu strzała w lewą przednia lampę policjant uzna że wymyśliłeś. Jeśli dostaniesz strzała w lewą tylną lampę trochę za zjazdem policjant uzna że byłeś już na rondzie i wymusił ten kto zmieniał pas. I w obu
  • Odpowiedz
na rondzie nie ma znaku "jednokierunkowa".

@7160: ok, teraz już wszyscy mamy pewność. Jesteś po prostu tępakiem nie znającym podstaw PoRD.


@Krupier: Ale bredzisz!!!! To pokaż mi zdjęcie ronda ze znakiem przed każdym zjazdem D3?
  • Odpowiedz
@7160: dobra, zamknij się już i wróć do nauki PoRD (a nie Kodeksu Drogowego XD).

I przypomnij sobie nazwisko człowieka, który cię tych bzdur nauczył. Chciałbym z nim pogadać.
  • Odpowiedz
@Krupier: ALe jak ty chcesz gadac skoro bujesz w swoich obłokach???

Snujesz fantazję a jka ktoś ci pytanie zada, "czy tak można pojechać?" to ty "ale co ty mi tu za skrzyżowania trapezowe wstawiasz, ja takiego w moim pcimi nie mam! U mnie to obwiednie so!!!"

Uczył cię ktoś jeździć, czy jeszcze nie? Zadzwoń do niego i zapytaj czy można w ten sposób pojechac.
7160 - @Krupier: ALe jak ty chcesz gadac skoro bujesz w swoich obłokach???

Snujesz...

źródło: comment_1636286306Htuv2hHrbvITYT39aAkP6V.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@7160: której części słów "zamknij się już" nie zrozumiałeś dzbanie? I po c--j dalej te autystyczne rysunki tworzysz? Nie interesuje nas twój świat urojeń.
  • Odpowiedz
"zamknij się już


@Krupier: Zrozumiałem, zrozumiałem. Nie potrafisz na kolejny obrazek odpowiedzieć, a tatuś co po pijaku polonezem po Pcimiu uczył jeździc nie odbiera telefonu. Rozumiem, rozumiem.

Strasznie zawiła ta powyższa zagadka. Gdyby tylko były jakieś przepisy, wyjaśniające co oznaczają znaki drogowe...
  • Odpowiedz
@7160: zamknij się już człowieku bez wiedzy nt. PoRD, tak? I wracaj do przedszkola z tymi autystycznymi rysunkami, dostaniesz w nagrodę soczek.


  • Odpowiedz
@Krupier: Głupolku - nawet jeśli sądzisz, że zadaję głupie pytania to zauważ, że nie potrafisz odpowiedzieć na te głupie pytania.

I takiś formalista ("nie wiem co to Kodeks Drogowy"). A piszesz "zamknij się" - ale ja ust nie otwieram pisząc do ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Głupolku - nawet jeśli sądzisz, że zadaję głupie pytania to zauważ, że nie potrafisz odpowiedzieć na te głupie pytania.


@7160: oczekujesz, że będę odpowiadał na jakieś z d--y teorie człowieka bez wiedzy i rysującego jakieś autystyczne obrazki? Niepoważny jesteś.

Super, że nie otwierasz ust. To jeszcze nie otwieraj drzwi do pojazdów, nie wsiadaj do nich i nie poruszaj się po drogach publicznych bo twoja wiedza nie powinna na to pozwalać.
  • Odpowiedz