Wpis z mikrobloga

Kurde tez chciałbym oszukiwać na jakiś głupich smsach premium i kuponów do maka tak jak to robił kamerzysta i się dorobił. I żyje w luksusach. Ciekawe czy by Kamerzysta pisał na tagu #przegryw gdyby nie wpadł na pomysł i by żył jak szary zwykły polak. Jest pewien cytat. „Czemuś biedny? Boś głupi! Skąd wiem, żeś głupi? Boś biedny!”. Kamerzysta nie był głupi bo miał pomysł jak się dorobić w tym biednym państwie kwitnącej cebuli. Ehh i tak to się żyje. „Masz łeb i ch*j to kombinuj” Mireczki żeby żyć godnie w Cebulandii trzeba myśleć sprytnie. Ja jak narazie nie mam pomysłu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może któregoś dnia. Kto wie ? ( ) (σ ͜ʖσ) #kamerzysta #kamus #takaprawda #gorzkiezale #polska #bogactwo #bieda #przemyslenia #youtube
M.....2 - Kurde tez chciałbym oszukiwać na jakiś głupich smsach premium i kuponów do ...

źródło: comment_1636177510LKbgJSZBsUJtoRZXkFx5JQ.jpg

Pobierz
  • 19
@Mietek_02: ludzie są tak głupi, że potrafią wysyłać pieniądze na GG jakimś facetom co udają dziewczynę o dosłownie nudesy które mają z internetu. Oszustów jest mnóstwo a najgorzej to właśnie wpływa jak ktoś jest mało ogarnięty. Bo kto to klika kupuje, jak nie jakieś 80 IQ ameby. Przykre to jest jak wykorzystuje się ludzi którzy mało rozumieją tak naprawdę ich okradając.
@Mietek_02 ale on studiował dziennikarstwo zanim dorobił się na asku, z wyglądu był chadem i jeszcze od 15 roku życia zarabiał sam pieniądze. A zapowiadało się, że mógłby skończyć na tagu przegryw bo jego tata, który go zostawił nie płacił alimentów, a mama pracowała na poczcie. Łukasz podobno często nie miał nawet co jeść.
Janek1916 - @Mietek_02 ale on studiował dziennikarstwo zanim dorobił się na asku, z w...

źródło: comment_1636197811maS7hchH2Tiq9n082EgvTP.jpg

Pobierz