Wpis z mikrobloga

Wysłuchałem jak dzisiaj melin się godzinę tłumaczy z tego że się wczoraj obsrał wyjść do samochodziarza żebyście wy nie musieli marnować godziny życia. Nie pytajcie o sens. Melin bredzi jeszcze bardziej niż zawsze. Bebg.

Robiłem piec akat na dole bo się spieprzył musiałem poustawiać byłem w piwnicy przeregulować.
Chciał podjechać dać mi pieniądze to nie były prawdziwe pieniądze. W------o ich że w-------m koszulkę. Nie są prawdziwe pieniądze, szczuczne banknoty.
Będę robił lajwa wieczorem niech przyjadą jeszcze raz ale oni chuje nie przyjadą bo się będą bali ze wyjdę i będę nagrywał. Samochód tego głównego co prowadził top gniot. On na Dąbrowie mieszka chyba taa.
Już tego filmu nie widzę, skasował. W------o go że w------m koszulkę co za patusy z------e.
Podesłaliście film ale nie miałem czasu obejrzeć no ale obejrzałem. Trzeba być frajerem i patusem.
Złapali się za wędkę moją że przyjechali. Ja wiedziałem że jakiś cyrk o--------ą. Patusy.
Musiałem przeregulować piec. Bym wyszedł by s---------i gdzie popadnie.
Dzisiaj będzie lajw to ich nagram. Będa s---------i.
Sami się ośmieszyli moją wędkę złapali.
Wczoraj jak jak ustawiałem piec to wszedłem na swoją stronę i ludzie podesłali mi linki ooo Tajger zobacz jacy patusy frajerzy z top gniotu. Ja akat urywkami oglądałem.
Ja tylko czekałem czy jakiś film stworzą. Sami się ośmieszyli zobaczcie jakie to oś pedały z------e z top gniotu patusy. Przez to ze wczoraj zrobili lajwa to suby im zaczęły spadać. Mieli 25 tys. a jest 17 tys. bo ludzie odlajowują suby jak wczoraj powiuedziałem tro otwearcie szczerze.
Chcieli zarobić na mnie te pajace.
Powiem wam tak szczerze na początku byuło fajnie ale póżnij zaczęły się schody robić. Zaczeło być troche rozkwinianie ale z czasem się pokapałem no bo dawał mi ten patus stówe czy dwie stówy i co on myślał że to wszystko? Jakby dawał 500zł już nie móiwę tę pulę dużą. Ale chociaż powinien podzielić.
Miało być zwiożane z motoryzacyjną częściami a tu p--------i jakiś gniot który nie jest nic związany z tym kanałem to trzeba być n----------m człowiekiem żeby psuć sobie opinię kanału.
Ja się nie dziwie że ich k------a wzięła bo maszyna do robienia pieniędzy ale pieniądze im się kończą. ile mają wyświetleń. Jak ja byłem na tym kanale to było 25000 wyświetleń.
Jak fama wyleciała po necie że mnie oszukali z pieniędzmi to fama poszła po całości . jeszcze wczoraj w-------m koszulkę. te patusy wędkę złapali
Dzisiaj ich ściągnę tego i ciekawe czy przyjadą jeszcze raz patusy.
Co na to ja bym wyszedł z kamerą i lajwa robił popostu wyjść do nich i przy was rozmawiać. to wreszcie poznacie tego gościa na żywo i jego głos.
Te banknoty po 500zł to było widać jak c--j i chcieli mnie zwabić. Chodzi mu ze były fałszywe te banknoty Euro.
Donejt z prawdą że melin się obsrał i nie wyszedł, melinowi napluto w twarz ale sobie wmówił ze ten widz nie był od początku i niczego nie wie.
Wsiadałem do samochodu ze rzekomo prowadziłem. Były pomyłki długo trwało nagrywanie ale nie przez melina tylko przez nich bo im się kamery psuły, złe kadry były.
Nie prowadziłem samochodu, tylko kierownicą ruszałem. Ten gościu z Top gniotu prowadził.
Coś bredzi o tym że pod dobrym kontem kierownicą ruszał. Próbuje obwiniać ekipę Top Gniota że coś robili ale nie mówi niczego z sensem.
Na o-------l było robione bo ja nie byłem przygotowany na te słowa. Chyba chodzi mu o to ze nie potrafił powtórzyć 3 słów albo poprawnie wypowiedzieć.
Nie była to paczka zgrana. Coś dalej chce powiedzieć złego o ekipie Top Gniota ale nie potrafi wymyślić jakeigos sensownego oszczerstwa.
W jakim momencie ja zrobiłem ze oni zaczęli w c---a robić? Jak mi dawał 100 czy 200zł nic nie mówiłem. Powinien mi płacić już nie mówię 1000zł ale 500 powinni płacić. Ja czas traciłem mimo to że miałem inne plany na głowie (picie w rowie to te plany inne)
To wszystko nie było do kupy zgrane ja nie byłem przygotowany ani nic. I w tym momencie mnie zaczęło podejrzenia łapać w Porsze kareta. DFo bagażnika dawałem piwa właśnie w tym momencie mi zaczęło po głowie chodzić ze coś tu śmierdzi ale chciałem zobaczyć dalsze efekty tej współpracy. I popostu mówię a c--j lecę dalej po bandzie odkryłem. (Nie wiadomo co odkrył melin ale jemu się wydaje że coś ważnego powiedział) czekałem na dobra p-----------e żeby zobaczyć efekt p-----------a i ten efekt poszedł.
Ich plan to było żeby mnie u----ć i nagrać mnie ze jestem pijany lub że niby miałem zdradzić kobrę z tymi laskami blondynką i szprychą. Ale im to się nie udało.
Wszyscy to byli ustawieni z wykopu z Afefte ale czekałem żeby zobaczyć efekty uderzenia i efekty uderzenia uderzyły w dobrym momencie.
Pamiętacie tę kamere co r--------m. To nie jest z chin czy tam z zagranicy stegopowodu że mimo że było tam odklejone żebym się nie skapował tylko mnie to zastanawia jedno. Było firma i dlaczego było to zamazanae jak rzekopo przyszło z producentów kamer przysłane. Chciał mnie w c---a zrobić. Na tej naklejce którą zerwał to sobie poszperałem w internecie. To było c--j nie kamera. On kupił c-----ą tą że nie było wejściówki na kartę. On chciał kita mi p-----------ć tylko nie zwrócił uwagę że nie odkleił całą nakleję i ja się tam dopatrzyłem (to prawie dokłada cytat, melin bredzi, losowanie słów, ja nie wiem co on chce przekazać, wiem tylko że melin myśli że jakoś oczernia samochodziarza tym bredzeniem).
Na to się w c--j w------i ze wywaliłem koszulkę. Oni na pewno myśleli że zrobią tajgera w c---a a tu tajger ich zrobił.
Pamiętacie ten filmik jak szprycha nagrywała film pokazowy i są puszki od harnasia i ona je kopie? W tym momencie sami się ośmieszyli i wydali, na krótka metę pojechali.
Rozkładałem ich miałem frajdę a później fama wyleciała to sami sie wydaj, nie to ze ja to oni sami się wykładają na tacy jak s--------y. Ja czekam na to żeby jeszcze raz przyjechali jak dziś będę robił lajwa, wyjdę z telefonem i przerzucę was na ich samochód ich wygląd ale wątpię. Już się wystraszyli i gaciami latają. Wczoraj fach fachtem musiałem przeregulować piec.
Ja bym chciał żeby dzisiaj znnowu przyjechali żebym wziął telefon w trakcie strimowania i iść z nimio gadać i nagrywać. Samochód, jego szczególnie no i ine rzeszy. Oni się wystrasza na bank.
Ten czubek patus z------y bo Afefte wykop to są parsy sami się wykładają ktoś z ich grupy się wykłada i reszta się sypie. I to właśnie to jest to.
Mnie to zdziwiło że ten nie jak miał zmienić głos jak był lajw na żywo to był jego głos.
Wiecie czym on lajwa robił? Telefonem a wiecie skąd to wiadomo bo jak wyszedł to tamten kierowca miał jego telefon. Melin tu chyba rozważa ile osób było u niego pod meliną.
Teraz już wiecie wszystko dokładnie co i jak. Dlatego im suby spadają i będą spadać.
S---------i se wczoraj opinie totalnie bo to są patusy. Ich w------o to ze powiedziałem wczoraj prawdę. Się w------i i tyle, nie dość że na koszulkę a wiecie skąd się wzięło nazwa Top Gniot jakbyście skumali to byście poprzestawiali sobie nazwy to jest na poctawie tego programu za granicą. Jak byście poustawiali sobie słowa to wychodzi Top GNIK.
Wuwunio robi lepsze koszulki lepsze wzory i nie widać tego Top Gnik. W tych słowach się mieści Top Gnik ja nie jestem głupi, dlatego wczoraj w-------m tę koszulkę.
Jeszcze jedno nie dosyć ze gościu z Top Gniota a dobra już powiem wam że to jest człowiek n---------y, sam sie w--------ł w moją pułapkę, ten haczyk złapał bo to są takie patusy.
Papierkowe pieniążki z jakiegoś tam gry planszowych. Myśleli ze na tym się złapię.
To nie wszystko informacje co wam dałem jest tego jeszcze w c--j. Wieczorkiem wam podam więcej informacji.
Wiem ze nie przyjadą dzisiaj na lajwie bo się wystraszą. Jestem pewien że nie przyjadą. Musimuy ich zwabić dzisiaj ponownym podejściem wezmę ze sobą telefon i będę nagrywał ich. Czy będą mieli jaja patusy czy nie? Oto jest pytanie bęs bęs.
#bonzo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trach: akat złapałem wędkę i przeczytałem wszystko z zapartym tchem. Doszanowanie finie!
PS Top Gnik xD

Nie była to paczka zgrana. Coś dalej chce powiedzieć złego o ekipie Top Gniota ale nie potrafi wymyślić jakeigos sensownego oszczerstwa.

Mam z tegobe szczególny ubaw po pafy.
  • Odpowiedz