Wpis z mikrobloga

@lewoprawo: W sumie to tylko dwie rzeczy mnie dziwią na tym wykresie, (bardziej) pierwsze miejsce portugalii i (mniej) spodziewałem się że wynik Grecji będzie poniżej Włoch.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: W ogóle mnie to nie dziwi. Polska to kraj absurdu, nonsensu i zacofania. Mnie mega interesują odkrycia i innowacje technologiczne, chociaż generalnie popieram tylko część takich wynalazków.
  • Odpowiedz
@lewoprawo: ciekawe ilu z tych komentujących pod wpisem oznaczyłoby się jako zainteresowanych bądź bardzo zainteresowanych ciekawostkami medycznymii a ilu wykopałoby artykuł o nich w ramach jedynej styczności, ilu by go przeczytało, a ilu zrobiłoby własny research czy to prawda.
Też bym zaznaczył nie, bo odkryć jest masa a ja nie śledzę na bieżąco, chociaż w wolnych chwilach czytam czy to Zimbardo czy książki o budowie ciała. Tyle jest dla mnie warty
  • Odpowiedz
@lewoprawo: jesteśmy krajem, w którym żyje 38 mln ekspertów od wszystkiego. Wszystko wiemy lepiej, więc żaden naukowiec nie będzie nam niczego tłumaczyć. No chyba ze szwagier, on to ma zawsze rację.
  • Odpowiedz