Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@myrmekochoria: @ubermensch1922: Jako dzieciak przynajmniej raz w tygodniu widziałem świnie w kawałkach. Mieszkałem na wsi i oglądanie tego jak krok po kroku robi się kiełbasę było dla mnie normą.

Obecnie największą hipokryzją jest dla mnie to że mięso wytwarzane w takich warunkach jak na zdjęciu albo i nawet gorszych potrafiło zdecydowanie lepiej smakować i być bardziej lekko strawne od tego co obecnie można kupić w sklepie. No ale sanepid wie
@Piastan: To tylko pokazuje jakie są niskie oczekiwania wobec ludzi, dziennikarzy i ekhm elit. Wystarczy nie być pastusem albo rozwydrzonym bachorem i prezentować jako tako ciekawe rzeczy i ludzie myślą, że jesteś "geniuszem", a w rzeczywistości zdecydowanie bym siebie nikomu nie polecił, zwłaszcza kobietom.
@Rzeszowiak2: Nie wiem kto to jest
@ubermensch1922: Jest to normalny widok. Może nie dla ciebie, ale ja jestem prawdziwym wsiurem. Sam robiłem takie rzeczy własną
@hihi_jery: Taa. Pozostawię to bez komentarza, bo międzynarodowe archiwa z fotogrfiami kłamią i jest to z pewnością spisek żydowskich elit. Nie będę robił fikołków przed niepiśmiennym prolem twojego pokroju. Idź sobie obejrzyj wojnę idei albo historie bez cenzury chłopcze.