Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@myrmekochoria: człowiek od świni fizycznie aż tak bardzo się nie różni biorąc pod uwagę choćby grubość skóry czy jej barwę przy takich zdjęciach zawsze sobie myślę że człowiek po wypatroszeniu wyglądałby względnie podobnie a nawet ten co rozbiera wieprze nie miałby problemu z z wykonaniem tej czynności na człowieku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Fejteu: to zamiast się zastanawiać wbijaj na 4chan. /Gif i tam często są nitki z gore. Zobaczysz sobie czy się rozminales z prawdą.

A stwierdzenie że ktoś kto przygotowuje mięso do sprzedaży mógłby oprawić bez problemu człowieka, jest tak absurdalnie głupie, że pozostawię je bez głębszej analizy...
  • Odpowiedz
@Rzeszowiak2: Ty tez byś dostał jakby były tam pieski w Chinach. A tak to #!$%@? co nie?

Zreszta poruszyłoby ja zdjęcie przedstawiające przemoc i znęcanie się nad zwierzętami… No #!$%@? jakaś…
  • Odpowiedz
@myrmekochoria: @ubermensch1922: Jako dzieciak przynajmniej raz w tygodniu widziałem świnie w kawałkach. Mieszkałem na wsi i oglądanie tego jak krok po kroku robi się kiełbasę było dla mnie normą.

Obecnie największą hipokryzją jest dla mnie to że mięso wytwarzane w takich warunkach jak na zdjęciu albo i nawet gorszych potrafiło zdecydowanie lepiej smakować i być bardziej lekko strawne od tego co obecnie można kupić w sklepie. No ale
  • Odpowiedz
@Piastan: To tylko pokazuje jakie są niskie oczekiwania wobec ludzi, dziennikarzy i ekhm elit. Wystarczy nie być pastusem albo rozwydrzonym bachorem i prezentować jako tako ciekawe rzeczy i ludzie myślą, że jesteś "geniuszem", a w rzeczywistości zdecydowanie bym siebie nikomu nie polecił, zwłaszcza kobietom.
@Rzeszowiak2: Nie wiem kto to jest
@ubermensch1922: Jest to normalny widok. Może nie dla ciebie, ale ja jestem prawdziwym wsiurem. Sam robiłem
  • Odpowiedz
@hihi_jery: Taa. Pozostawię to bez komentarza, bo międzynarodowe archiwa z fotogrfiami kłamią i jest to z pewnością spisek żydowskich elit. Nie będę robił fikołków przed niepiśmiennym prolem twojego pokroju. Idź sobie obejrzyj wojnę idei albo historie bez cenzury chłopcze.
  • Odpowiedz