Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? i potem się dziwić ze my Polacy jesteśmy traktowani jak błoto. Jak już kurier przychodzi do was i wy bierzecie to żarcie jak gdyby nigdy nic i jeszcze kłamiecie kuriera ze zapłacone. Jak usunęliście kartę kredytowa albo limit 1zl albo blikiem płacicie zamiast się przyznać. Oszukujecie kurierów a potem oni musza płacić. A się śmialiście zapewne z Grażyn ze promocja na karpia w lidlu. Normalny cywilizowany człowiek by się przyznał do błędu ale nie lepiej wziasc bo Ktoś popełnił błąd. To tak jakbym ja ci spuścił całe paliwo z auta a ty 5 minut temu tankowałeś. Nie nawidze tego społeczeństwa polskiego byle by sąsiad miał gorzej kwii No ręce opadają. Nic się w tym kraju nie zmieni. Albo jeszcze lepsze ze się wieszacie na Glovo ze wam kasę z konta zabiera xD nawet mi was nie żal. #polska #glovo #takaprawda #januszbiznesu #heheszki #bekazpolakow #gorzkiezale
M.....2 - Ja #!$%@? i potem się dziwić ze my Polacy jesteśmy traktowani jak błoto. Ja...

źródło: comment_163602617144f2bTyhMTyLsgVSu9Ouim.jpg

Pobierz
  • 13
Ja #!$%@? i potem się dziwić ze my Polacy jesteśmy traktowani jak błoto. Jak już kurier przychodzi do was i wy bierzecie to żarcie jak gdyby nigdy nic i jeszcze kłamiecie kuriera ze zapłacone. Jak usunęliście kartę kredytowa albo limit 1zl albo blikiem płacicie zamiast się przyznać. Oszukujecie kurierów a potem oni musza płacić. A się śmialiście zapewne z Grażyn ze promocja na karpia w lidlu. Normalny cywilizowany człowiek by się przyznał
Albo jeszcze lepsze ze się wieszacie na Glovo ze wam kasę z konta zabiera xD


@Mietek_02: wg mnie Glovo powinno te zamówienia anulować, bo jednak są solidne przesłanki, że to był błąd, a cebulaki się od razu rzuciły, w tym by zakładać kolejne konta, byle tylko narobić jak najwięcej zamówień. Tylko no właśnie anulować zamówienia i skończyło by się jak w wielu innych takich przypadkach, gdzie część się pośmiała z januszy,