Wpis z mikrobloga

@BananowyAbazur: mnie dupnęli na orlenie 01.11, proponowali mandacik w wys. 20zł, nie przyjąłem i nie mogę się doczekać wizyty bez szmaty na komendzie, jeszcze wystąpię o zwrot kosztów dojazdu nawet jakby to miało być 50gr. i oczywiście skarga na rażące uchybienia legitymującego policjanta.

Znajomi mi potwierdzali, że grasują po galeriach ale wczoraj na nikogo nie trafiłem.
mnie dupnęli na orlenie 01.11, proponowali mandacik w wys. 20zł, nie przyjąłem i nie mogę się doczekać wizyty bez szmaty na komendzie, jeszcze wystąpię o zwrot kosztów dojazdu nawet jakby to miało być 50gr. i oczywiście skarga na rażące uchybienia legitymującego policjanta.


@w_CZOPKU_urodzony: na komende raczej cię nie zaproszą, troszkę inaczej się to odbywa. Daj znać jeśli dostaniesz jakieś pisemko z sądu, wtedy pomożemy napisać ci odwołanie od wyroku, to załatwi
@LibertadParaTodos: Powiedział, że dostanę wezwanie na światka i mam odbierać pocztę bo 2x razy nieodebrany list traktuje się jako dostarczony. Mogę na nie iść albo napisać pismo z wyjaśnieniami lub ich w ogolę odmówić. Tylko, że ja chce iść na komendę, podchodzę do tego jak do bardzo interesującej przygody ( ͡° ͜ʖ ͡°). Potem przyjdzie wyrok nakazowy od którego będę się odwoływał chyba że wcześniej dadzą sobie