Wpis z mikrobloga

Śmieszą tłumaczenia zamordystów aborcyjnych, że przecież tę kobietę i tak trzeba było ratować, bo ta przesłanka pozostała i obowiązuje. Tak, obowiązuje, ale nakłada na lekarzy większą ostrożność przy podejmowaniu decyzji o integracji w życie płodu. Kiedyś wady wystarczyły i to zapobiegało dalszemu ryzyku potencjalnego wstrząsu septycznego. Teraz to nie jest takie oczywiste. Lekarze nie będą ryzykować swojej wolności i spokoju przy każdej patologicznej ciąży.

Lekarze o tym mówili gdy cała afera trwała, a mimo to oszołomy to przegłosowały!!!

I tak, macie na sumieniach te życia i zdrowie kobiet, które ta decyzją zostaną odebrane.
#neuropa #4konserwy #aborcja
  • 106
Śmieszą tłumaczenia zamordystów aborcyjnych, że przecież tę kobietę i tak trzeba było ratować, bo ta przesłanka pozostała i obowiązuje. Tak, obowiązuje, ale nakłada na lekarzy większą ostrożność przy podejmowaniu decyzji o integracji w życie płodu. Kiedyś wady wystarczyły i to zapobiegało dalszemu ryzyku potencjalnego wstrząsu septycznego. Teraz to nie jest takie oczywiste. Lekarze nie będą ryzykować swojej wolności i spokoju przy każdej patologicznej ciąży.

Lekarze o tym mówili gdy cała afera trwała,
@swinkapl: Totalnie nie moja wina, że strajk poszedł w takim kierunku, kojarzę go jedynie ze śmiesznymi hasłami na kartonach i brakiem merytorycznej dyskusji. Pamiętam wrzask i "#!$%@?" lempartowej. A skrajne zdanie miałem właśnie z jej powodów i podobnych. Także jeśli za samo własne zdanie mam być winny, to również wina jest dosłownie tam.
@Turbinator: podzielam calkowicie, bo tez olalem strajki po tym, jak zrobila sie z tego szopka, ale pisanie

A skrajne zdanie miałem właśnie z jej powodów i podobnych


to glupota. Jak mozna zmienic swoje zdanie na temat aborcji bo jakis klaun ja popiera czy uzywa smiesznych hasel? Ja zdania na temat aborcji nie zmienilem, po prostu przekonalem sie, ze Lempart i reszta tych dzikusow zniszczyla cala idee.
@Turbinator: stad ze po tym co już #!$%@? Ziobro dalej sie łudzisz ze ci ludzie maja w sobie choćby odrobinę dobra i współczucia.

wlasnie przez takich jak ty ci ludzie dalej czynią samo zło.

prześledź sobie historię leczenia Pana Ziobro, oskarżenia jego syna, odwołania sędziów wydających wyroki nie po jego mysli w tej sprawie. Prokurator generalny robi sobie prywatna wojna religijna ramie w ramie z ordo luris a ty dalej ich
@swinkapl: Właśnie o to chodzi że nie miałem jakiegoś szczególnego zdania, oprócz tego że oczywiście byłem za kompromisem jaki był. Ale w istocie całkowicie umknął mi temat takiej sytuacji jak jest omawiana, bo się po prostu no, nie znam na tym, przez hasła typu aborcja full dla każdego z powodu małego mieszkania. I najlepsze jest to, że teraz to jestem za całkowicie legalną aborcją patrząc po tym co się stało i
@maciejasty: Człowieku opanuj się, przeczytaj 20 razy ze zrozumieniem co napisałem. Broń boże nie bronie Ziobry, wypluj te kłamstwa i naprawdę rozumiem Twoją nienawiść ale kierujesz ją nie do tej osoby co trzeba.
@McWozniak: Ten wpis to był żart jeśli znasz coś takiego jak ironia, co nie zmienia faktu że nie lubię kiedy wolność jest mi odbierana w jakikolwiek sposób, a teraz rozumiem pojęcie wolności do aborcji. Dziękuję temat zamknięty .
@McWozniak: Jeszcze przytocz mój pierwszy wpis jak jakiegoś kryptopsiowca jechałem że mówił że lepiej było glosowac na Dudę niż trzaska w drugiej turze. I to że tam wspomniałem że wolałbym coroczne marsze równości i zrezygnować z marszów niepodległości , jeśli byłaby większa wolność gospodarcza. Taki ze mnie symetrysta. Ale świat nie jest czarno biały i jak ktoś lubi brunetki to nie musi lubieć w dupę
No to walczyli. Nie wyszlo


@swinkapl: wszystko na razie wskazuje, że czekali i to na jeden konkretny wynik, więc trudno mówić o jakiejś walce. Kiedyś byłem przeciwnikiem aborcji i myślę, że nawet wtedy nie twierdziłbym, że to zło bezwzględne.