Wpis z mikrobloga

Śmieszą tłumaczenia zamordystów aborcyjnych, że przecież tę kobietę i tak trzeba było ratować, bo ta przesłanka pozostała i obowiązuje. Tak, obowiązuje, ale nakłada na lekarzy większą ostrożność przy podejmowaniu decyzji o integracji w życie płodu. Kiedyś wady wystarczyły i to zapobiegało dalszemu ryzyku potencjalnego wstrząsu septycznego. Teraz to nie jest takie oczywiste. Lekarze nie będą ryzykować swojej wolności i spokoju przy każdej patologicznej ciąży.

Lekarze o tym mówili gdy cała afera trwała, a mimo to oszołomy to przegłosowały!!!

I tak, macie na sumieniach te życia i zdrowie kobiet, które ta decyzją zostaną odebrane.
#neuropa #4konserwy #aborcja
  • 106
  • Odpowiedz
@Turbinator: Wiesz, do pewnego momentu aborcja/lgbt rzeczywiście były wykorzystywane jako straszak, sam tak kiedyś uważałem jeszcze przed rządami PiS. Wiedziałem też jednak że pisowcy są w stanie zrobić wszystko aby utrzymać władzę, a to oznacza sojusz z Kościołem i różnego rodzaju organizacjami w stylu Ordo Iuris, Rydzykiem - i muszą dać im coś w zamian. Więc w sumie Cię rozumiem, bo jak się czymś za często straszy to w pewnym
  • Odpowiedz
@dioxyna ja chciałam tylko też przypomnieć, że podobne akcje zdarzały się już wcześniej, dlatego absolutnie nie powinno być zgody na powrót tzw. kompromisu aborcyjnego.

Przypominam o przypadku pani Lemczak, która w ciąży cierpiała na zapalenie jelita, lekarze długo odmawiali jej diagnozy, wykonania koniecznych badań, ponieważ badania mogłyby spowodować poronienie a to przecież niezgodne z ich sumieniem, więc przepisywali środki przeciwbólowe i upominali, że "ma się martwić o brzuch, a nie o
  • Odpowiedz
@maciejasty: Widziałem to ! To z Białymstokiem całkowicie mnie rozwaliło od środka.

@zirytowana_plaszczka: Jest jeszcze coś ciekawego. Pamiętam takie teksty, że aborcja to sprawa kobiet i faceci nie powinni mieć nic do gadania. I ja się z tym jako wolnościowiec i zwolennik kompromisu zgadzałem ! Ale kurde to też niezła zmyłka i błąd. Bo to dotyczy również mężczyzn, wiadomo, że mniej i nie chodzi mu tu o samą
  • Odpowiedz
mniej i nie chodzi mu tu o samą decyzję o aborcji a właśnie o ten przypadek kiedy można stracić najbardziej ukochaną osobę w swoim życiu.


@Turbinator: Dokładnie to, nie mówiąc już o tym że w przypadku śmierci dziecka oboje parterów mierzy się ze stratą. Ludzie którzy przyczynili się do obecnej sytuacji to fanatycy i zwyrodnialcy.
  • Odpowiedz
@dioxyna: To jest właśnie efekt mrożący. Jest taki termin w prawie, ale można go i tu zastosować podobnie. Po prostu lekarze przestaną korzystać z praw na granicy, gdyż po jej przekroczeniu pójdą do więzienia w PISowskim państwie. A to PIS prawo aborcyjne doprowadził do granicy gdzie na szali stawia się czyjeś życie. #!$%@? z zakłamaną morlanością.
  • Odpowiedz
Prowadzę firmę, mam swoje życie i dużo na głowie.


@Turbinator: Dlatego od dwóch tygodni jako zielonka głównie smarujesz wpisy o aborcji i powielasz kropka w kropkę prawacką narrację. Jesteś płatnym trollem i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@dioxyna

Kiedyś wady wystarczyły

Mylisz się.

Wtedy przesłanka eugeniczna wymagała "dużego prawdopodobieństwa", czyli zagrożenie istnienia wady, a nie ustalenia istnienia
  • Odpowiedz
@sosn: Spoko. Wypowiedziałem się z dwa razy przedtem na tagu konfederacja. Nic o aborcji nie mówiłem do dziś . Kłamstwo nie ma sensu ziomek.

@maciejasty: nie bronie i nigdy nie byłem za proliferami. Byłem za kompromisem. Teraz wręcz optuję za pełną aborcją, bo uważam, że to nawet zwiększy dzietność i decyzję o podjęciu potomka
  • Odpowiedz
@Volki: zluzuj. Przesłanka eugeniczna jest bez sensu. Tak jak bez sensu jest kłócenie się kiedy jest człowiek a kiedy płód. Lekarze powinni leczyć i ratować ludzi, a nie się tego bać. Kobiety powinny chcieć rodzić dzieci, a nie się tego bać. A nie że pan Jarek z ordo szuris i populistami narodowcami decydują o tym.
  • Odpowiedz
@Turbinator: o proszę, dorosłe poglądy w dorosłym życiu. Fajnie slyszec, ze ludzie potrafia sie przyznac do błędu i wyciagnac wnioski.

ja sam się w tym kraju na potomka nie zdecyduje. Może i ryzyko patologicznej ciąży nie jest duże ale jednak istnieje i jesli da sie przeprowadzić 200km i nie zyc w strachu to ja wybieram bramkę numer dwa. Poza tym aborcja zawsze byla jest i bedzie, tylko ze przez prolajferow
  • Odpowiedz
@maciejasty: Już trochę latek mam więc wypadało by być dorosłym ;) Choć czasem też nerwy ponoszą, ale nie dziś ;)

W pełni Cię rozumiem. To państwo (kraj to rejon geograficzny :P ) nie jest atrakcyjne pod żadnym względem. Sam bym z chęcią się stąd wyniósł, ale jestem cwaniakiem i daje sobie tu radę, chociaż z tym dzieckiem to sam się boje, bo na to wiele poradzić nie mogę... no i
  • Odpowiedz
@Turbinator: łap plusika Miras i zluzuj z agresja. Na wiele rzeczy niestety nic nie poradzisz.

ja swoją agresję zamieniłem w pogardę. Nie polecam nikomu ale tak żyje mi sie nieznacznie lepiej. Chciałbym osiągnąć stan, w ktorym przestane czytać wiadomości i sie tym stresować:/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dioxyna: musi jeszcze w tym #!$%@? kraju umrzeć z 1000 kobiet będących w takiej sytuacji, która w cywilizowanym świecie nie prowadzi do #!$%@? śmierci w męczarniach, by cokolwiek się MOŻE udało zmienić.

Chory, głupi, antyludzki kraj zwany potocznie p0lską
  • Odpowiedz