Wpis z mikrobloga

Ordo Iuris opublikowało list "prawników, lekarzy i naukowców" broniący wyroku TK w sprawie aborcji:

część osób z przydomkiem "dr" to doktorzy nauk technicznych, historii, socjologii itd., a nie lekarze

(°°

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27762363,ordo-iuris-zabiera-glos-ws-smierci-30-letniej-izy-i-juz-broni.html

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #prawo #aborcja #medycyna #4konserwy
saakaszi - Ordo Iuris opublikowało list "prawników, lekarzy i naukowców" broniący wyr...

źródło: comment_1635945548qpOfWpnwN1cbRR4VbHJ2WC.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 0
@adibor Wy kompletnie nie umiecie dyskutować rzeczowo.

OP zrobił zarzut, że są tam nie tylko lekarze. Odpisałem, że nie mieli tam być tylko lekarze.

Kolejny pisowski szczekacz pisze mi, że się nie znają na medycynie.
Odpisałem czy wie czego w ogóle to list
  • Odpowiedz
@saakaszi: Nie rozumiem. Najniższym stopniem naukowym jest stopień doktora, więc doktorzy zaliczają się do naukowców. Tym razem nie kłamali akurat. Pytanie tylko po co zasięgać opinii doktora nauk technicznych, teologii, czy innych takich rzeczy w kwestiach medycznych, etycznych i prawnych.
  • Odpowiedz
Ciekawe co napiszesz jak będziesz miał raka albo jakieś inne choróbsko i będzie cię badał "doktor teologii".


@saakaszi: Jak to co? Bóg zapłać. Jak na prawaka przystało xD
  • Odpowiedz
No dobra, ale nawet piszą w tytule prawnikach, lekarzach i naukowcach, więc średnio ogarnięta osoba powinna zrozumieć, że jak nie ma dr med. to jakiś inny naukowiec, a nie lekarz.
  • Odpowiedz
@Volki: To idź zbadaj wzrok do naukowca będącego historykiem XD
Albo idź się lecz na raka do naukowca będącego socjologiem, pójdziesz? XD
Bo ten list powinny podpisać tylko osoby zajmujące się tym tematem od strony medycznej a nie teologicznej czy socjologicznej.
  • Odpowiedz